Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krvacajuce dasna

baara8054

AHOJTe ja šom mala s týmto veľké problémy a Zubarka mi to nevedela zastaviť nakoniec šom.si kúpila pastu od LR MICROSILVER do týždňa mi ustupilo krvacanie takže vrelo odporúčam..

Illex

ahojte, ja mam tiez problem s krvacavostou dasien, ale zubarky sa normalne bojim, asi trauma z detstva :-) a taki ktorych sa nebojim, su dost drahi...v mojom pripade su to len dva zuby, nad ktorymi dasna krvacaju...istu dobu mi pomohol koenzym Q10 (asi 30 mg, viac netreba).ono je to ochrana na srdiecko a prvok, ktory si telo nevie od isteho veku samo vyrobit, tak ho treba dodavat... ale jeho super "vedlajsim" ucinkom je ze zastavuje krvacanie. fakt to fungovalo, len som to nebrala pravidelne..

rebell

v prvom rade navšívit dentálnu hygieničku, ta ti urobí TRG, všetko vysvetlí a podla tvojho stavu ta bude motivovat a inštruovať ti vhodné pomocky, Vieš čo pomoze Ferovi, memusi momosť Jožovi..

usiko

jednoznacne kvalitna zubna kefka /najlepsie na trhu, najkvalitnejsie su Curaprox, odporucam ultra soft - jemnucka/, cistit zuby kruzivym pohybom po vonkajsich ploskach v 45 stupnovom uhle, tak aby si mal pocit, ze ti stetinky akoby aj zachadzali poza dasno. Takto vycistit aj kazdy zubok zvlast zo vsetkych stran. Potom nastupuje mezdizubne kefka. Dovod: medzery medzi zubami su sice zvobka tesne ale kezby si pozrel na prierez zubmi tak by si videl, ze niekde v strede zuba medzi zubami je vacsia medzera, kde zubna nit nic nezmoze. Takze medzizubnou kefkou vycistit medzi zubami. Potom zubna nit , to iste a potom ustna voda, najucinnejsia je Listerine. Co sa tyka zub. pasty, tak ak mas problem s krckami alebo s odchadzajucou skkovinou, tak Elmex, ak mas citlive zuby tak Sensodyne, ale Elmex je fakt lepsia, robi viac roboty.

A tak som sa zbavila krvacajucich dasien:-))

Help

Fakt nechapem......preco pouziva niekto obycajnu pastu s Fluorom,ked dnes sa uz vyraba aj pasta s Aminofluoridom.
Je ovela lepsi a udrzuje zuby v perfektnom stave...
Mam vlastnu skusenost a uz dva roky co chodim k zubarke na preventivku mi nic riesit nemusela.
Ale nech si kazdy skusa co chce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krvacajuce dasna - Fórum - ZDRAVIE.sk