Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako to je u vás?

purblanka

my sa s manželom striedame-ak ja pripravujem raňajky,on robí čaj aj kávu,a naopak-niekedy urobí raňajky on,ked idem do obchodu.Aj večeriame spolu,víkendy všetko robíme spolu.Pomáha mi,čo ma teší.

ele

Dnes nas manzel zobral na obed do restiky a bolo uzasne, porozpravali sme sa, nasmiali, maly robil opicinky, fotili sme sa, na koniec dezertik, kavicka, ale sme tam pobudli dve hodinky... Perfis :))Idealna nedela, milujem to ked sa niekam mozeme vychystat cela rodina.

perlorodka

A ešte jedno som chcela. Poznám rodinku v ktorej po narodení dieťatka začal variť len manžel, lebo žena mala toho na starosti veľa okolo dieťatka. Potom to riešia aj víkendovými obedmi u rodičov, alebo keď už nieje iná možnosť zachráni to reštika. No a sú obaja spokojní, manžel sa nesťažuje, lebo to berie ako samozrejmosť a je natoľko rozumný, že nebude chcieť po svojej žene, aby stála celé doobedie pri hrncoch a potom celá upachtená ešte stíhala domácnosť nákupy a pod. Lebo aj tie nákupy a upratovanie zvláda manžel. Majú to rozumne podelené a nik sa nesťažuje.

agaven

bodynka ze macky hehe to som ja zabudla napisat ze moj papagaj zase len ja lebo ked ide on rukou tak do neho skace hehe ved papagaj je ties samec asi citi ze som zena mna ma rad ako aj moje dieta ta ho moze skubat tahat hoci co a nepokuse ju ja som ho raz tahala lebo sa zase vtlacit tam kam nemal a co on ma pokusal nie moc tak jemne a ju jej len zaskrieka aby vedela ze ho puci ked ho stisa pusinkuje atd.. *******************jarka bud vdzcna aj za to co mate niektory nemaju ani tolko a co tam ti ako sa volaju aha africania a este su aj hladny ja som rada ze som sa naridila tu ked budes mat svoje ties si taskou pracou budes musiet zarobit na pekne a moderne veci a aj tak si to neberies do hrobu co s tym a co hlavne je aka si a co ribis pre svoje okolie a sama aj pre seba aj pre inych ako pomahas

agaven

bodynka ze macky hehe to som ja zabudla napisat ze moj papagaj zase len ja lebo ked ide on rukou tak do neho skace hehe ved papagaj je ties samec asi citi ze som zena mna ma rad ako aj moje dieta ta ho moze skubat tahat hoci co a nepokuse ju ja som ho raz tahala lebo sa zase vtlacit tam kam nemal a co on ma pokusal nie moc tak jemne a ju jej len zaskrieka aby vedela ze ho puci ked ho stisa pusinkuje atd.. *******************jarka bud vdzcna aj za to co mate niektory nemaju ani tolko a co tam ti ako sa volaju aha africania a este su aj hladny ja som rada ze som sa naridila tu ked budes mat svoje ties si taskou pracou budes musiet zarobit na pekne a moderne veci a aj tak si to neberies do hrobu co s tym a co hlavne je aka si a co ribis pre svoje okolie a sama aj pre seba aj pre inych ako pomahas

perlorodka

S ničím netreba preháňať, ani s obskaovaním manžela a vyváraním samých dobrôt. Súhlasím, že láska ide cez žalúdok, ale prečo by to malo byť len jednostranne postavené, akože nech sa žena snaží a muž hoduje? Prd baraní, žiadne také, pekne čo jeden to aj druhý. Veď ako by potešilo ženu, keby aj jej niekedy drahý pripravil chutnú večeru, no nie? U nás síce varím len ja, ale rozhodne sa nejdem kvôli tomu pretrhnúť, keď mám chuť pečiem, vyváram a rodinka má radosť, keď ma to nebaví jeme len rýchlejšie pripravené pokrmy a tak isto má rodinka radosť. Ľudia, veď to neberte akoby bolo všetko len na žranici postavené :)

Deee, ty to trošku preháňaš a po prečítaní tvojho príspevku mám pocit, že máš doma malá dieťa a nie manžela.

bodynka

u nas je to asi rovnaku. Kto prv vstane ten robi kavicku. Ked ranajkujeme tak prvy je v kuchyne ten hladnejsi. :D druhy sa prida. V praci jeme spolu, ja kupim jest on k tomu spravy kavicku.
Obed- vecera /to je u nas naraz okolo 16tej/ robi milacik, a ja vysavam. Stane sa ze niekedy urobim ja alebo spolocne . V praci to rozdelime, raz zohrejem ja a raz on.A posledna vecera - jogurt,alebo take si vezmeme zas samy ked sme hladny. Takze pol napol. A macky krmim vylucne sama. :D

jarkaa55555

a k tomu vareniu. ja ked som u priatela tak stale sa ma opyta ci si prosim nieco jest ked ide sebe zohriat obed alebo veceru, niekedy nemam chut jest a ked mam tak mi ochotne pripravi, da na tanier, potom za mnou umyje riad, ale snazim sa umyvat riad ja. ze on mi spravil jedlo a ja umyjem riad. niekedy mu s varenim pomaham ked som u neho a nemaju doma navarene, len to je take ze som v cudzom byte a neviem kde co ma odlozene jeho mama, neviem co si mozem dovolit.. ked bol u mna tak som mu spravila jedlo, pekne podakoval pomohol mi s popratanim riadu..
a ked som u neho a je hladny tak si nieco vezme z chladnicky a ide jest ku mne do izby aj ked ja nejem.

jarkaa55555

ja sa tiez hanbim za nas byt. ked k nam pride neohlasena navsteva, tak radsej sa tvarim ze niesom doma. a ked da navsteva vediet ze pride za hodinu tak zrazu sa u nas zacne vo velkom pratat. aj ked mama je strasne cistotna a poriadku milovna ale ja neviem.. ja sa asi skor hanbim zato aky mame nabytok, uz asi 20 rokov mame v obyvacke ten isty nabytok, koberec mame plysovy, drahy, no ten ma uz tiez svoje roky a je vyblednuty, gaucovka tiez nic moc.. kuchyna je sice pekna ale mala nato aby tam sedela navsteva.. o tom jak vyzera kuplka a zachod ani nevravim. hanbim sa sem pozvat priatela, oni tiez nemaju neviem aky supermoderny nabytok doma, ale aspon maju stale poriadok a cisto, u nas sa to asi neda dodrziavat alebo co. moja sestra ani moj oco nikdy za sebou neumyju vanu/umyvadlo, nezvesia mokre uteraky, v kuchyni ani riad za sebou do umyvacky neodlozia, vsetko nahadzu do umyvadla alebo nechaju na stole.. v obyvacke mozem utierat prach kazdy druhy den ale aj tak je tam stale ako naprasene, stena v kuchyni pri mieste kde sedi oco je zaspinena ako oprskana od polievky, asi treba kazdy tyzden malovat alebo co.. vo svojej izbe mam asi tri kusy nabytku a jednu postel, lebo tam casto niesom, iba tam spim v podstate. a zavolat si tam priatela? dost by som sa hanbila..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako to je u vás? - Fórum - ZDRAVIE.sk