Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pausal orange - predlzenie zmluvy, novy mobil atd

jancecka

ahojte, ja mám takúto otázku, počula som, že vraj je možnosť si vybrať nový mobil pri paušály už tri mesiace dopredu a nie mesiac ako to bolo kedysi, je to pravda? viete o tom niečo?

ojka

ahojte, mám dve malinké otázky,.... dnes som si bola pre nový telefón, dala som si do neho svoju kartu, a keď mi niekto volal ukázalo mi to ako neznáme číslo, čiže ako keby som nemala CLIP-ko....
A keď mi niekto chcel niečo posielať cez BT, tak môj telefon mu nechcelo vobec načítať do možností....
Neviete, prosím vás, prečo? /-:
na ostatné zádrhele sa teším neskôr ((((-:O

heLp.orange

no, ide o to, ze mobil mi babka da, nakolko ona mnozstvo funkcii nevyuzije, jej ide o pausal, ktory ma teraz a je s nim spokojna - tak po financnej stranke ako aj po stranke datovej (minutovej)

AdamKrt

Ponuka sa meni podla toho, ake zmluvy uzatvoria s dodavatelmi, aku maju vyhodnu cenu, kolko si mobily precenia a ake pausaly k nim poskytuju...

Myslel som vsak ist do normalneho obchodu, kde sa predavaju mobily a mozes si tak vyberat mnoho stoviek druhov mobilov a nie iba z obmedzenej ponuky operatorov. No a samozrejme potom si vybrat vyhodny tarif...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pausal orange - predlzenie zmluvy, novy mobil atd - Fórum - ZDRAVIE.sk