Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problemy s dychanim

Príspevok v téme: problemy s dychanim
leeela5

uz sa mi opat deje to, co aj cca pred rokom, par dni sa mi vobec neda z hlboka nadychnut, akoby mi stale nieco na branicu tlacilo, minuly rok som kvoli tomu uz musela ist v noci na pohotovost a tam mi povedali, ze to je ln zo stresov a dali do mna nejake ukludnovaky, hoci viem, ze zo stresov to nie je a teraz praveze zazivam velmi stastne obdobie...nestretli ste ssa niekto s niecim takym?

[zruseny12]

...moze to byt aj od chrntice...ked mas napr.sloliozu,ale kedze sa ti to nestava pravidelne,tak to bude aj nieco ine...aj ked ma clovek HELIKOBAKTERA-tiez sa tazko dycha...

leeela5

srdce to nie je urcite, na to sa uz rok neliecim, lebo som bola uplne v poriadku, o astme som ani neuvazovala, ale dost mozne nejaka ta alergia :/ urcite to budem riesit

jajkafr

leeela5
môže to byť alergia, začínajúca astma, alebo problémy so srdiečkom alebo aj hocičo iné zájdi k svojej obvodnej lekárke nech ťa pošle na EKG, RTG pľúc, na pľúcne aby si mala istotu s takými vecami nieje sranda a keď sa ti to stáva už druhý rok v rovnakom období predpokladám, že to bude alergia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problemy s dychanim - Fórum - ZDRAVIE.sk