Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?

Príspevok v téme: Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?
Thomasis

Ja len preto sa pytam ci som v tom sam......Otazka na baby. robievate to vsetky svojim chalanom???....a chalani?.robievaju vam to vase baby?....s priatelkou som pol roka.....nikdy to nerobila a ani nikdy jej to nebolo robene...a nechce ani jedno a ani druhe...a casto jej to nadrazam...........kedysi mi povedala ze nieje taka skusena...ale to s tym podla mna nema nic spolocne.....a nevie mi ani povedat dvovodo preco nece......iba mi hovori co raz pride to pride
----------------
Sexuológia / Urológia - www.zdravie.sk

daisinka

No tak ja s priatelom sme tiez na zaciatku boli len v aute..ale potom me isli do hotela a bolo to ine.

Pohladaj ci nie su v tvojom okili nejake lacne hotely.ake nemate klud u teba alebo u nej a povedz jej ze si zasluzite aj spolocny pekny vecer a noc.

Thomasis

nechcem na nu tlacit..mozno ide aj o to ze za toho pol roka co som s nou....sme nemali pohodlie..v postielke a klud.....milovali sme sa zatial len v aute kedy sa neda vytvorit ta spravna atmosfera........no neviem ci sa tym dokaze nieco zmenit...velmi potom od nej tuzim....rovnako ako ja to tuzim robit jej

jjjjjjjj

ja som to tiez zo zaciatku velmi priatelovi nechcela robit, lebo pri predchadzajucom partnerovi mi jeho penis smrdel a nechutil mi vobec, tak som myslela ze to bude take aj u tohto partnera. no nejako som sa k tomu odhodlala. ale to bolo len take vahave a nic moc, ale ked mi povedal ze sa mu to paci a robim to dobre tak od vtedy mu to robim velmi rada a mam pocit ze cim dalej tym je to lepsie. naozaj s tym uz nemam problem a ked vidim jeho spokojnu tvar a vzdychy tak som velmi spokojna. teraz uz nemam problem ani prehltnut jeho semeno.

skuste kupit vonavy alebo ochuteny lubrigacny gel ktory je vhodny aj na oralny sex. tak by to malo ist lahsie zo zaciatku

daisinka

Co som tym chcela povedat je ze na nu netlac,najlepie by bolo keby si to ani nenaznacoval.Staraj sa o jej dobro,,snaz sa aby bola spokojna,pytaj sa jej co by sa jej pacilo a mozno po case si uvedomi ze by bolo pekne aj davat nielen dostavat,ked sa tak snazis.

Netlac na nu a dodrziavaj "tam dole" hygienu.

Nikdy nevies kedy ta prekvapi

daisisnka

pre Thomasis-a:

Mily Thomasis,u mna to bolo s priatelom tak ze sme spolu zacalai chodit *nebola som panna)a nikdy som nerobila oralny sex. Po nejaokm mesiaci chodenia som mu to povedala lebo mi to naznacil a tesil sa ako blcha ,ze som to este nerobila, a ze by MOHOL byt v tomto prvy.Povedala som mi to nie je po chuti a chapal to. On oral mne robil a ja som sa nevedela odhodlat a ani som to neskusala.Viem bolo to odomna trocku sebecke. Pacilo sa mi ze partner na mna nikdy nenaliehal dokonca ani o tom nehovoril,len sa venoval mne.Tvaril sa ze mu to nevadi.

Az jeden vecer sme si spravili noc v hoteli. Poprosil ma ci by som mu nepravila masaz chrbatiku.Tak som mu robila masaz a zacala som sa o neho obtierat a velmi ma to vzrusovalo.Potom sa ma spytal ci by som mu neurobila masaz z predu. Nic nenaznacoval len sa ma to spytal. A ja som suhlasila, hladklala som mu hrud,hladkala ho vlasmi po tele a potom zacala rukami masirovat penis. Akosi som ho zacala sama bozkavat a aj som sa s nim hrala. Samozrejme ze to boli len jemne hratky a nespravila som partnera,ale bol rad ze som sa odhodlala.
Toto sa stalo asi po roch mesiacoch chodenia (neriesim ci skoro alebo neskoro,proste som to chcela a bola som pripravena).

Thomasis

ja len preto som sa pytal ci som v tom sam....lebo s priatelkou som pol roka...a odmieta mi robit fajku a nece ani aby som jej to ja robil...vzdy mi zachiti hlavu ked idem dole,a ked sa jej pytam ze preco to odmieta..tak mi nevie odpovedat................kedysi mi vravela ze este nikdy jej to nebolo robene.....no ja ju cem zaucit ale neda mi nadej vobec.....a ked sa jej spytam ako v tomto do buducna,tak a vravi ze co pride to pride........velakrat som jej vravel ze velmi potom tuzim.....ju aj trapi ze to trapi mna...ale nerobi s tym nic......neviem ako si pomoct..lebo lubim ju a hadam ju nenecham preto