90 dnova dieta + cvicenie

Príspevok v téme: 90 dnova dieta + cvicenie
obeznagirl

Ahojte,mam 23 rokov,168cm a vazim 73kg.
Az sa hanbim napisat to.Dnes som zacala s 90dnovou dietou a uz tyzden cvicim pravidelne kazdy den hodinu.
Myslite si,ze sa mi podari do mesiaca schudnut aspon na 69kg?
Je mi uz zo seba zle,citim sa ako obezna zena,ani radsej nemyslim na leto a plavky,lebo to by som musela chodit v nejakom vraci.Tak velmi tuzim po vahe 64kg.
Prida sa ku mne niekto s podobnou vyskou a vahou?
Len prosim nie niekto kto ma 168cm a 60kg.

suz

nezacinaj s dietami ale zmen stravovanie na cely zivot...

a jedz podla chuti! a nie podla toho co ti kaze nejaky predpis v 90 dnovke!

je to len zbytocny stres

ninka255

obeznagirl - začni s 90-dňovkou, určite schudneš,ale nesmieš robiť prehrešky.najlepšie aby si mala knihu,alebo si stiahni z PC.ja som za 3 týždne schudla
5 kg.držím paste.

obeznagirl

Chcem vylucit z jedalnicka vsetky cukry,okrem cukro v ovoci,ziadne jedenie po 17:00.Viete co som robila ja?
Kupila som si celu velku Milku a zozrala ju,je mi zo seba zle.
Najhorsie je,ze ani doma mi uz neveria,ze schudnem.
Je mi do placu.Ked idem do obchodu tak si uz ani nemam co obliect,pomaly budem nakupovat v oddeleni pre tehotne.Ale dnes rano som sa zobudila a povedala som si dost.Ziadne Milky,chrumky,pudingy,krupice,hranolky.Uz nikdy nic take.Na co mi je to dobre?Neda mi to energiu a ani vyzivne latky,len dalsie faldiky naviac.
UZ DOST CHCEM BYT ZDRAVA A STIHLA.

obeznagirl

Nevadi mi,ze nechce drzat 90dnovu dietu.Ja pijem dost vela aj 3l denne.
Nemozeme si pisat tu?
Napr.aj to co sme kazdy den zjedli a ci sme cvicili.
Ja sa uz na seba nemozem pozerat.Niekedy som vazila 59kg,a pomalicky som sa behom 4rokov dostala na 73kg.
Uz mi aj doma rodicia hovoria,ze vyzeram ako slon,co so sebou nieco nerobim.Budem stastna,ked sa dostanem pod 70kg a budem dalej chudnut.
Kolko mas rokov?Mozeme sa podporovat a motivovat.Al mne to vyhovuje pisat si kazdy den,aby ma to nakoplo.

consuellaII

ahojky, ja mam presne dane udaje, akurat mam vyssi vek :) a tiez teraz cvicievam hodinu denne. Ale 90dnovku sa mi drzat nechce.. ja sa snazim papat doobeda pecivo a ovocie, vecer len bielkoviny.. obcas ulietnem na sladkom, ale najväcsia chyba je ta, ze ja strasne malo pijem.. takze aj to cvicenie mi zatial nepomohlo schudnut nejako vyrazne, iba nejaky ten cm na zadku a bokoch, ale aspon uz nemam take rozlietane faldiky :-D A mas pravdu, citim sa tiez ako hroch. Nadavam si, ze som to nechala zajst takto daleko, lebo som mala pred casom 57kg :( ale hoci som sa nikdy neprejedala a jem stale rovnako a teraz uz napr. vyse roka mam rovnaku vahu, je to tym, ze predtym som chrumala aj v noci.. proste z namesacnosti, lebo som o tom poriadne ani nevedela :( ale uz to je za mnou.

Nebudeme si radsej pisat na maily? Myslim, ze je tu uz milion 500 tem a zbytocne sa to tu zaspamuvava..

Ale ak hladas partacku do 90dnovky, budes musiet hladat dalej, lebo ja chcem skor natrvalo upravit stravovanie..