Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porobenie, kliatba, urieknutie

LOBO

Vidím tu družnú a duchaplnú debatu, v určitých veciach má SIO pravdu. Sú veci ,ktoré nepoznáme. EXCELL neverí lebo to nezažil na vlastné oči ani uči,ale to neznamená ,že v budúcnosti nezmení názor. Nehádajme sa ved predsa o nič nejde,sú to len myšlienky vyjadrené slovami. Kto chce sa v nich nájde a kto nie ten ich nenemusí čítat.

Excell

lastpast, netrep blbosti, nebudem sa utiekať k niečomu čo neexistuje a samozrejme že táraš, toto je veľmi obľúbený argument veriacich :-)))

lastpast

excel, nie si teda vobec vtipny, ale poviem ti, ze aj ateisti ako ty, a este aj vecsi ateisti, sa v najhorsich chvilach zivota, pred smrtou atd. automaticky utiekaju prave k Bohu, na ktoreho mozno nadavali cely zivot.

Excell

Ja ti prajem aby si našiel toho tvojho boha a keď už budeš hľadať snáď nájdeš aj babu jagu a janka hraška.

sio

S toho si nic nerob... s mozgovou aktivitou sedych buniek v tvojej hlavicke to aj tak nepochopis...aj keby som napisal este raz tolko viet...Mier pre teba....

Excell

Tak nejako mi uniklo čo nám to tu pán vlastne chcel povedať... napísať toľko riadkov slohového cvičenia ktoré vlastne nič nehovoria to už chce kus literárneho ducha.

sio

Otazka nie je ci som dobry alebo mudry za kazdu cenu pisat a nieco tym dosiahnut.Nie.Pisem preto lebo sa nudim a chodim sem vyjadrit iba svoj nazor bez presviedcania naco uprimne sa nepozname a jedno co kto napise ja sa s toho nenapijem ani nenajem.Ale snad najdem iny mudry nazor s ktoreho si nieco zoberiam ja neviem je to diskusia.Som tu preto aby som nedokazoval svoju mudrost ale napisal nazor a hore je uvedena tema ktora je najmenej tisic rokou znama realita.Urieknutie uprimne komu nebolo zle s pohladu ineho napriklad pri jedle?Bolest hlavy a obracanie zaludka...Poznate odpalovanie zapaliek alebo bratie z oci..
Ak mate male dieta vy ste neriesili cervenu stuzku alebo pocuranu plienku ked dieta reagovalo na ludi co ho obdivovali...?Nejde o babske reci
Porobenie...sedis si veselo pri pc a tukas ale co ak teraz v tejto chvyli niekto chce aby si ho lubil alebo bol s nim ,co ak niekomu prekazas a stojis v ceste...co ak ti niekto nieco nevie odpustit a prave teraz ti praje v zivote to najhorsie alebo zaslal niekomu tvoje foto stiahnute s facebooku.Co ak teraz niekto na teba s magiou vplyva ako mozes mat istotu ze ked si siel po schodoch a dolamal si si ruku ci nohu si len zle stupil alebo sa smykol...
Co ak tvoj muz alebo zena dobrak od kosti zmeni styl zivota a zacne sa spravat ako pes a nic mu nieje dobre co urobis...a pomedzi prsty ti preteka stastie s ktorym si nebola spokojna ale teraz by ti stacilo.Odkial mas istotu???
Kliatba...Tazko planujes realizujes sa naberies uvery a zalozis firmu...Ide to fajne dary sa pomaly ale isto zrazu prepustis zenu ci muza ide k vestici zaplati si 300€ a tvoja firma konci kliatba je alebo nie je ...Stratis co si tazko budoval...firma ide do krachu ...exekucie a dlhy... pre istotu aby toho nebolo malo z nicoho nic odpadnes a zistia ze si chory ci chory ...nervy v tahu a zivot v troskach!
Nahoda ???
To su veci!!! Tvoja realita s ktorou sa len musis zmierit a hladaj Boha snad ti pomoze ale za chrbtom sa ti smeju ty co radsej obetovali 300€ aby teba vydeli na kolenach ...Odkial je istota tebe motlitby nepomozu ako ani mne lebo istotu nemas v nikom a nicom...realita je taka ze ludia sme vseliaky ,zavidime ,nenavydime a riesime inych...ale to tu bolo a bude stale ...Ja sice neviem zhodnotit vsetko ,taky mudry nie som ale co tu pisem ja nemam istotu lebo je to presne to co napisem.Je to ako nechat otvorene dvere do prazdneho domu co sa stane...vykradnu ta.Na dnes uz stacilo.Hi hi pekny den kazdemu dobremu i zlemu!!!!

sio

Samozrejme ze v niecom s tebou sulasim je to v celku o vnimani ale realita je aj v tvojich slovach vnimana nie len tebo samotnou.Napisem to takto ludia neveria v nic (a teraz sa nezameriavam na Boha ci vestenie) len samy v seba je to pekne ale jedno nevinima to druhe.Zivot ti Boh dal slobodny a ty si sama mas vybrat cestu.Dal nieco ako ciel ktory mas docielit a ist stale vpred ale aj ty co neveria pokial stracaju a zacnu sa diat v ich zivote straty ako smrt,choroba ,krach a ci rozvod je to hned Boze pomoz...Co keby aj vtedy nehladali a riadili sa sebou.Vestenie pises ze je od jeho nepriatela teda satana ak ta chapem dobre ale to urcili ludia....Ako vies ze vsetci co vestia ,liecia a dalsie veci spojene s mystikou pochadzaju od satana...?
Bozie umysly nie su zverene osobam ako sme mi mi len mozme samy za seba robit radost jemu aj ked nevieme ci to robime spravne...ale prave preto kazdy kona za seba a zije svoj zivot sam zo svojimi rozhodnutiami.Je rozdiel ak matka opusti dieta a muz zabije zenu ...je rozdiel ak niekto usmrti tisice ludi aby si ziskal autoritu a moc a je jedno ze pre peniaze niekto skonci zakopany v zemi alebo v kyseline lebo robil bieleho kona?Nemyslim si ze vestenie je alebo nie je dobre lebo existuje aj horsie a kazdy clovek je v urcitom smere svina .Jednemu dava druhemu berie ,na jedneho sa usmeje a na druheho zazera.Cely svet je o predsudkoch ,pravidlach a kategorizovani...Ale co je spravne dnes zajtra moze byt fatalna chyba...

Napisem to takto predstav si situaciu ze stretnes zenu ktora ti povie mlada zena vy budete mat autohavariu upozorni na fakt ktory tam je hodis rukou a ides dalej...Nasledne zostanes na voziku a zvysok zivota prezijes ako invalid???
Co keby si bola pozornejsia a vnimavejsia snad by si dala lepsi pozor na cestach a invalidom sa nestala!!! Ale je to o tom vyrovnat sa s krizom a problemami ist po ceste s roznymi odbockami a prekazkami ...ak ta niekto nasmeruje tak je to dobre alebo zle?
Male deti davame do skol a ucime sa stale i my naco?Aby sme chapali a vnimali vedomosti su zaklad a vedomosti o svojom zivote su tiez dolezite lebo ak vies ze na ceste po ktorej ides je odbocka do slepej ulicky tak tam zbytocne nepojdes.A vedomosti su dane keby Boh nechcel dat dary tak by nedal ale ako clovek moze rozlisit co je dobre a co nie...kazdy sme iny a kazdy mame svoj ciel na zemi ,

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porobenie, kliatba, urieknutie - Fórum - ZDRAVIE.sk