Porobenie, kliatba, urieknutie

agaven

no ako lejes ho od hlavy hej nie od krku ak ano tak to nic ja som zase akoby som rolu kopala hroooozne unavena a dieta to zase zapalo do jedneh hodiny ako dudek . On cisti a odstranuje aj urieknutie ale na ocistenie je este jedna bylinka a onoc silnejsia ak ches napis mi na meil ja ti ju napisem sem ju nejdem pisat lebo ja to stredam viec raz jednu a potom druhu neviem mozno Johny zeby vedel ??preco tam mas no mas tam aj cosi co cosi vydava eletrik. to ti berie tel telefon daj nie k hlave skus ho davat dalej od seba radio rusi co viem ajtelevizor a proti tym ziarivym vyluzovanim z tych veci ja neviem skus kristal si kupit ten ties pohlacuje také cosi na cas si cajikuj unava skus ako ja valerianu s chmelom ja zaspim ako dudek až slintam rano hehe ten je naj cajik sice ze ja materina duska trezalka ale naj je valeriana s chmelom to nelutuj peniaze za ten sypany sacok fakt je dobry

johnyZ

Sorry, že sa miešam. Čistec asi obsahuje nejaké chem. látky... Zdravím ťa, agaven! Tu je to lepšie, mala si pravdu:)

cajik

agaven, a nevies nahodou prosim ta, preco niekedy resp. vacsinou po piti cistca neviem vecer zaspat a nemam dobry spanok??

agaven

achojko Johny no dobra otaska to sme asi vsetci v tom prekliaty nedari sa nam atd... no na to su zase iny co vedia nam pomoct nie ci ako . Ako liecitelia nie neviem si pomoct najdem bylinkara no nie .Su taky co ako bylikari hehe ako ja vestci a magovia ale tym myslim tych dobruckych co vedia pomoct ako odcarovat atd... Ako pise cajik kupkat v cajiku hehe aj ja po kupeli spinkam ako babenko sice som ho nepisla to som sa bala ked tam pisu s tym tlakom atd... ale ved co vela ho nebudem pit .

cajik

ja si obcas robim odvar z cistca (bylinka cistec, dostat v lekarni), spravim z toho odvar podla navodu, trosku vypijem, trosku sa umyjem s tym (niekedy nie, ked sa mi nechce:)), a potom mi je lepsie. robim to ked mam pocit ze mam "na sebe nalepene nieco negativne". alebo niekedy len tak, pre istotu.

so svieckami sa to robi tak, ze bielu sviecku cajovu zapalis, a spravis 11x nad hlavou kruhy v smere hodinovych ruciciek. toto je jediny postup ktory viem :)

johnyZ

Ja taký problém nemám, mal som, priznám sa. Ale nechcem o tom písať. Už som o tom popísal dosť na inom fóre. Zaujímali by ma názory iných.
Momentálne riešim to, ako očistiť auru. Čítal som si rôzne anglicky písané stránky, ale veľmi tomu neverím, napr. česanie aury prstami, alebo státie pod vodopádom. Toto by ma malo od niečoho očistiť? Možno od lupín:) Ja potrebujem metódu heavy-duty, ktorá funguje. Možno trochu verím na očistu sviečkami, ale postup neviem.