Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porobenie, kliatba, urieknutie

bella12

sio, božie úmysly v tejto oblasti sú jasné z Biblie. Môžeš namietať ako mnohí, že nemáme istotu, či biblia obsahuje božie slovo, či to nie sú len slová ľudí. To sa dá zistiť len jej čítaním, premýšľaním a skutočným hľadaním pravdy. Zaujímavé je, že slová, ktoré v Biblii hovorí Boh sú tak odlišné od ľudského zmýšľania a v celej histórii izraelského národa, ale vlastne celého ľudstva až doteraz sa im človek vždy vzpieral. Nehovorí už len tento fakt v prospech toho, že to nebudú ľudské výroky?

A ako som už písala, skúškou, ktorou sa dá zistiť, či niekto koná z Božej moci je to, že nemá problém prestať s danou činnosťou, ak by ho o to Boh požiadal. Je pokorný pred Bohom, ktorý je pre neho najvyššou autoritou. Vie, že je v porovnaní s Bohom ničím, a že všetko, čo má, je len dar, ktorý si Boh môže vziať kedykoľvek späť.

bella12

A čo keď je to tak, že keby nebol Boh, nebol by si ani Ty? Stačí sa zamyslieť: môže sa z hmoty zrodiť duch, myslenie, city človeka? A spoliehať sa na samého seba? Možno, keď sme mladí a zdraví, zdá sa nám, že je všetko v našej réžii. Ale raz nevyhnutne príde čas, keď budeme dennodenne čeliť vlastnej slabosti a neschopnosti - či už telesnej alebo rozumovej - stačí sa len dožiť staroby.

Inak, nedá sa neveriť v Boha a zároveň veriť v jeho nepriateľa a obraciať sa na neho s prosbou o pomoc prostredníctvom veštenia.

sio

Neskapynaj hi hi nuz ja viem len jedno ked sa bude vsetko drbat okolo vas a rucat ako domcek s kariet tak vam bude jedno aka zachrana bude len nech to pomoze.A co sa tyka odrabania pocul som o mnohych ale poznam dve co si urobia robotu tak ze to ma aj svoj ucinok a chrani vas to.Inak vnimanie je jednoduche aj vlastny dom sem tam poupratujete lebo by ste po pol roku zhnili v spine a co energia okolo vas co ludia ktory vami denno denne prebiehaju co zivot dobry a zly zanecha to si myslite ze je pre vas dobre?A BOh nuz mam na to nazor.Pisete ze vestenie a dalsie taketo nepochopitelne okolnosti (pre ostatnych) niesu v sulade s nim.Nuz priklad je sam Jezis.Narodil sa ako clovek ,jedol ,pil,spal a dalsie veci blizske nam...Ako je mozne ze ako clovek dokazal robit zazraky?
Ak sa odvolate na jeho otca teda Boha ako viete ze ten co vesti alebo inak meni osud ludi nieje obdareny nim.Nemozne?A preco vy poznate snad Bozie umysly?Asi nie!!!
Ovecka a celkom sa ti raz moze stat ze ta niekto preklaje v kazdom prispevku zanechavas svoju myslienku ktora vysla s hlavy a presla do ruk kde prsty vo vnimani zanechali energicku stopu .Je to ako ked zlodej necha za sebou znaky aby ho nasli a potom co ???? Osud alebo nahoda!!!!!Dobru noc priatelia

Excell

A je to jasné. Boh je riešenie na všetko. Mňa asi picne. Kedy už ľudia konečne pochopia že žiadny boh nie je, nikdy nebol a nikdy nebude a že spoliehať sa vždy budú musieť len a len na seba?

bella12

áno, LOBO, treba na to odborníkov, ale takých, ktorí stoja na strane Boha. Lebo zlo zlom nevyženieš. Akú máš istotu, že Ti to zlo bolo odstránené? Lebo v skutočnosti zlý duch pôsobí tak, že problém neodstráni (to len naoko), len presunie ho do inej oblasti. Nie je to náhodou tak, že človek po prvom "úspechu" vyhľadáva jeho pomoc znova? Myslí si, že dosiahol x-krát pomoc či vyliečenie, ale pravda je taká, že jeho problém a choroba ostáva a on sa len čím ďalej, tým viac dostáva pod vplyv zlého.

Jediný, kto môže skutočne odstrániť zlo, zlého ducha je Boh. Je to jediné prirodzené a logické riešenie. Veď aj sv. písmo hovorí:

Ak sa kráľovstvo vnútorne rozdelí, také kráľovstvo nemôže obstáť. Ak satan povstane proti sebe samému a je rozdelený, nemôže obstáť, ale je s ním koniec.

Ak sa pozriete, čo sa deje okolo nás i vo svete, musíte skonštatovať, že so zlým zatiaľ nie je koniec ...

LOBO

Ludia o porobení neviete vobec ale vobec nič.Výborný článok o porobení www.tajomno.sk. O kliatbach už ani nehovorím. Na takéto veci treba odborníkov a nie žiadnych samoukov ,ktorí narobia častokrat viac škody ako osohu.Porobit je lahko ale dat sa odrobit je drahý špáz ,ale súhlasím s názorom Sia ,čo napísal Sio nakolko ak mám v živote smolu nič sa mi nedarí a všetko sa mi rozpadáva asi vo vlastnom záujme chcem svoj život zlepšit . Kašlem na peniaze a prekliatie si dám zobrat preč. Čo ma potom čo bude v nebi alebo pekle ak teraz mám trpiet v tomto živote,koli závisti neprajníkom alebo žiarlivosti a ich špine.Sám podla seba nie som ani dobrý ani zlý.Ale snažím sa byt dobrý. Neubližujem ,a ak sám sebe chcem pomoct nerobím predsa nič zle.Keby sa každý zmieril so svojím osudom a nič by neriešil ,kde by sme všetci boli.

lastpast

v celku s tebou suhlasim. nie som fatalista, a aj samotne vestice ti povedia, ze vsetko to co ti povedali mozes zmenit - ked uz im chces tak velmi verit.
co si o nich myslim, som v skratke napisala do temy o vesticiach.
co sa tyka magie... nech ma hocijaky odtien, zdroj je vzdy ten isty a za takuto "pomoc" sa velmi draho plati.

sio

V skratke ti napisem len tolko bez mudrovania.Magia sa nerozlisuje ale ak by sme to brali z pohladu dobra aj zla tak by sme este stale nepouzivali telku a telefony + ine vymozenosti ktore na zaciatku boli zle.Berem to s pohladu vykonu.Kazdy mame vedla seba zle osoby niektore to daju priamo na javo druhe to skryvaju a tvaria sa ako nasi dobry znami a priatelia.A urcite sa zhodneme ze aj tomu najvecsiemu smoliarovy niekto nieco dokaze zavidiet alebo ho pre nieco nenavidiet.Najde sa.Nuz a nasledne bolesti hlavy este vecsie nestastia a smola sa na neho nalepi ako zuvacka a taha sa to s nim.Ak sa niekto najde kto ti pomoze aj magiou aby si vdaka takym sviniam nestratila vsetko co si tazko budujes tak je to v tvoj prospech....alebo nie.A tym co neveria tak mate pravdu je to osud alebo zhoda nahod...!!!Ale ak sa nahody stale opakuju a nema to konca kraja co potom.Uvediem jasny priklad.Susedkina dcera pracovala v pokladni a jedna ciganka ju priamo tam prekliala.Priala jej tu najhorsiu chorobu a vsetci viete co to je.Mlade 22 rocne dievca po dvoch mesiacoch odpadla a dostala sa na onkologiu s nadorom na mozgu.Nahoda??? Zial realita z mojho okolia a na 5 mesiac pohreb ako svina.Dobre je to ze kocena mala ine tazkosti a robili jej vysetrenia kde vsade vsetko ukazalo zdrava ako ryba.Netvrdim ze by jej magia pomohla ale co ak by ano!!! Co ak,bolo by to dobro alebo zlo.Dnes ides bezne na operaciu ale aby si sla okrem vseliakych vysetreni musis pametat na minulost.Kde mnohy trpeli prave koli tomu aby si dnes dostala takuto zachranu od lekara... Vyvoj ide do predu a vtedy boli tiez ludia co hovorili to je proti Bohu a pozri sa na to dnes.Ja to beriem tak aj napad a myslienka je od niekial urcite vizie a name mobil satelit ale i bomby a zbrane.Co je dobre a co zle nemozme posudzovat mi ,triedit to zo svojou malo aktivitou mozgu do kategorii a celku dobro a zlo...to je smiesne.Nic nie je nahoda a ak mas stupit do hovna tak tam stupis ak mas najst stastie najdes ale ako mas vediet ze ten chalan alebo zena ktory su dnes pri tebe a dosahuju skvele vysledky v skole praci a maju vysledky nebudu o rok drogisti alebo alkoholici ,hraci alebo ludske trosky.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porobenie, kliatba, urieknutie - Fórum - ZDRAVIE.sk