Porobenie, kliatba, urieknutie

lastpast

v celku s tebou suhlasim. nie som fatalista, a aj samotne vestice ti povedia, ze vsetko to co ti povedali mozes zmenit - ked uz im chces tak velmi verit.
co si o nich myslim, som v skratke napisala do temy o vesticiach.
co sa tyka magie... nech ma hocijaky odtien, zdroj je vzdy ten isty a za takuto "pomoc" sa velmi draho plati.

sio

V skratke ti napisem len tolko bez mudrovania.Magia sa nerozlisuje ale ak by sme to brali z pohladu dobra aj zla tak by sme este stale nepouzivali telku a telefony + ine vymozenosti ktore na zaciatku boli zle.Berem to s pohladu vykonu.Kazdy mame vedla seba zle osoby niektore to daju priamo na javo druhe to skryvaju a tvaria sa ako nasi dobry znami a priatelia.A urcite sa zhodneme ze aj tomu najvecsiemu smoliarovy niekto nieco dokaze zavidiet alebo ho pre nieco nenavidiet.Najde sa.Nuz a nasledne bolesti hlavy este vecsie nestastia a smola sa na neho nalepi ako zuvacka a taha sa to s nim.Ak sa niekto najde kto ti pomoze aj magiou aby si vdaka takym sviniam nestratila vsetko co si tazko budujes tak je to v tvoj prospech....alebo nie.A tym co neveria tak mate pravdu je to osud alebo zhoda nahod...!!!Ale ak sa nahody stale opakuju a nema to konca kraja co potom.Uvediem jasny priklad.Susedkina dcera pracovala v pokladni a jedna ciganka ju priamo tam prekliala.Priala jej tu najhorsiu chorobu a vsetci viete co to je.Mlade 22 rocne dievca po dvoch mesiacoch odpadla a dostala sa na onkologiu s nadorom na mozgu.Nahoda??? Zial realita z mojho okolia a na 5 mesiac pohreb ako svina.Dobre je to ze kocena mala ine tazkosti a robili jej vysetrenia kde vsade vsetko ukazalo zdrava ako ryba.Netvrdim ze by jej magia pomohla ale co ak by ano!!! Co ak,bolo by to dobro alebo zlo.Dnes ides bezne na operaciu ale aby si sla okrem vseliakych vysetreni musis pametat na minulost.Kde mnohy trpeli prave koli tomu aby si dnes dostala takuto zachranu od lekara... Vyvoj ide do predu a vtedy boli tiez ludia co hovorili to je proti Bohu a pozri sa na to dnes.Ja to beriem tak aj napad a myslienka je od niekial urcite vizie a name mobil satelit ale i bomby a zbrane.Co je dobre a co zle nemozme posudzovat mi ,triedit to zo svojou malo aktivitou mozgu do kategorii a celku dobro a zlo...to je smiesne.Nic nie je nahoda a ak mas stupit do hovna tak tam stupis ak mas najst stastie najdes ale ako mas vediet ze ten chalan alebo zena ktory su dnes pri tebe a dosahuju skvele vysledky v skole praci a maju vysledky nebudu o rok drogisti alebo alkoholici ,hraci alebo ludske trosky.

lastpast

kajtan, tak som narychlo pozrela tu stranku. zda sa, ze mas blizko k satanizmu, ehm. v boha neveris, a v satana ano?

sio

Nuz bolo jedno forum kde tvoju pracu ako aj vyhrazky a posobenie ciernou magiou opisalo mnozstvo oklamanych ludi.Myslim p.Peter ktory je z vychodu...a ma problem s dalsou vesticou p.Benovou...asi zarobok nic moc v poslednom case.Tak nech sa dary...

sio

nuz asi zijes 2000 rokou a teda mozes potvrdit ze ju nikto neprepisoval.Naskenovali orginal a od toho casu ju pouzivame az dodnes...Pises o skusenostiach teda urcitym sposobom o tom co mas nastudovane a sama si pouzivala alebo vykonavala.Smiem vediet v akej oblasti a coho sa to tykalo?Ak nie nevadi ...

lastpast

nikomu nedavam zakazy ani prikazy. pre mna za mna sa venuj okultizmu kolko chces. a ked nevies co pod neho spada, tak si to prestuduj. ja som tu napisala nieco, k comu mozem na zaklade svojich skusenosti mozno nieco povedat. slovo nikdy som pouzila v suvislosti so mnou, a s nikym inym. mimochodom, Biblia sa neprepisuje tisicekrat, ale do inych jatykov sa preklada z povodnych originalnych textov