Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Porobenie, kliatba, urieknutie

lastpast

kajtan, tak som narychlo pozrela tu stranku. zda sa, ze mas blizko k satanizmu, ehm. v boha neveris, a v satana ano?

sio

Nuz bolo jedno forum kde tvoju pracu ako aj vyhrazky a posobenie ciernou magiou opisalo mnozstvo oklamanych ludi.Myslim p.Peter ktory je z vychodu...a ma problem s dalsou vesticou p.Benovou...asi zarobok nic moc v poslednom case.Tak nech sa dary...

sio

nuz asi zijes 2000 rokou a teda mozes potvrdit ze ju nikto neprepisoval.Naskenovali orginal a od toho casu ju pouzivame az dodnes...Pises o skusenostiach teda urcitym sposobom o tom co mas nastudovane a sama si pouzivala alebo vykonavala.Smiem vediet v akej oblasti a coho sa to tykalo?Ak nie nevadi ...

lastpast

nikomu nedavam zakazy ani prikazy. pre mna za mna sa venuj okultizmu kolko chces. a ked nevies co pod neho spada, tak si to prestuduj. ja som tu napisala nieco, k comu mozem na zaklade svojich skusenosti mozno nieco povedat. slovo nikdy som pouzila v suvislosti so mnou, a s nikym inym. mimochodom, Biblia sa neprepisuje tisicekrat, ale do inych jatykov sa preklada z povodnych originalnych textov

sio

nic vulgarne na tom nevydim nepaci sa realita tak zi v sne ale nehodnot a nesud.Boh dal kazdemu rozum a slobodne rozhodnutie ja ti svoj nazor nedavam ale i toto svedci o tvojom intelekte a tom ze mam pravdu.V mieri a pokoji pisem riadky nie s posudzovanim a zakazmi.Realita je taka ze ludia pisu pravidla a odmedzenia nie boh a ako mozes urcit napriklad ty sam ze nieco je okultisticke alebo sa Bohu nepaci.Bibliu prepisovalo tisice ruk a bepacil sa mi vyrok jednej pisatelky na velku noc.Kazdorocne sa oslavuje najznamejsia vrazda v dejinach ludstva.Mala pravdu ale ...boli to opet iba ludia a ich sudenie.Ked sme pri tom pisem na danu temu slusne a myslim si ze vystizne.Ak sa ta akakolvek veticka dotkla utri si peny a sorry.Realita je taka ze ak sam kricis toto nikdy alebo je to o inom sameho ta to postretne a potom pochopis vyznam slou ktore som napisal.Tym nemyslim ze ich nechapes len to ponimas z ineho uhlu pohladu.A posledna vec Ako chces davat rady inym ak ta stve prispevok a davas zakaz niekomu koho nepoznas a nevies aku ma naladu alebo co tym myslel lebo to ponimas len zo svojej reality ...???Si dobry clovek???

lastpast

takym ako ty by mali asi zakazat vstup na fora. sa pozri na svoje vulgarne vyjadrovanie, ktore zial svedci o tvojej urovni. mozes vyjadrovat svoje nazory alebo skusenosti ale vsetko sa da aj slusnejsie. tak vela stastia v osobnostnom raste :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Porobenie, kliatba, urieknutie - Fórum - ZDRAVIE.sk