Prosim o pomoc,poradte mi či som tehotná

Príspevok v téme: Prosim o pomoc,poradte mi či som tehotná
katka654321

Mám velmi nepravidelný cyklus menštruáciu som mala od 8 do 11 februara potom už bola velmi minimálna.Mala som nechránený sex 12 februara a takisto aj 16 februara.Menštruaciu som mala dostať včera ale to že mi meška je u mna normalne lebo je nepravidelna.Brucho ma boli ale neviem či je to normálna bolest alebo priznak tehotenstva alebo si to až velmi namýšlam ostatne priznaky ani velmi nemám čo sa týka nevolnosti nepocitujem ju velmi..Prosim poradte mi som už zufala

katka654321

Ale ja mám pocity takisto akokeby som mala zastavene vetry alebo neviem ako to mam vysvetlit a dnes som mala aj hnedý vytok bolo tam aj trošku krvi tak neviem či je to priznak bližiacej sa menštruacie alebo niečo ine..

katka654321

Ale ja mám pocity takisto akokeby som mala zastavene vetry alebo neviem ako to mam vysvetlit a dnes som mala aj hnedý vytok bolo tam aj trošku krvi tak neviem či je to priznak bližiacej sa menštruacie alebo čo..

jednaHolka55

aha.... no ja som si jeden robila vcera a vysiel negativny.Lenze mi to uz tyzden meska a brucho ma moc neboli skorej ma boli tak ako keby som mala zastavene vetry.Ale ved hadam test by sa nemylil

datelinka

ak by si mala byť tehotná, tak tehotenský hormón je najkoncentrovanejší práve v prvom rannom moči. čím je však tehotenstvo staršie, tým viac hormónu sa tvorí a teda je zachytiteľný aj v moči v priebehu dňa.
všeobecne ale platí, že správnosť výsledku tehotenského testu je vyššia, ak je robený v čase, keď má nastúpiť menštruácia, teda cca 2 týždne od oplodňujúcej súlože. test robený skôr môže byť falošne negatívny.

jednaHolka55

ahojte pardon ze sa miesam do temy ale mam otazocku na tehotenskom teste som sa nedocitala kedy si ho mam spravit.Mam hned rano s prvym rannym mocom alebo az ten druhy? dakujem .... ale asi je to blba otazka....

simka05

hlavne sa nestresuj, sprav si tehotenský test a sama uvidíš

myslím, že nieje vhodné niekomu tu kázať o zodpovednosti, máme si predsa pomáhať