Prosim o pomoc,poradte mi či som tehotná

Príspevok v téme: Prosim o pomoc,poradte mi či som tehotná
katka654321

Mám velmi nepravidelný cyklus menštruáciu som mala od 8 do 11 februara potom už bola velmi minimálna.Mala som nechránený sex 12 februara a takisto aj 16 februara.Menštruaciu som mala dostať včera ale to že mi meška je u mna normalne lebo je nepravidelna.Brucho ma boli ale neviem či je to normálna bolest alebo priznak tehotenstva alebo si to až velmi namýšlam ostatne priznaky ani velmi nemám čo sa týka nevolnosti nepocitujem ju velmi..Prosim poradte mi som už zufala

uzlik89

nechapem co chces aby ti tu radili...samozrejme ze mozes byt tehotna..uprimne dufam,ze nebudes... nie koli tebe,ale neviem ako by si sa starala o chuda dieta pri tvojom "zodpovedom "spravani.

datelinka

poradiť ti, či si tehotná??? :-)))) lepší fór som nepočula...
keď máš nepravidelnú menštruáciu a mala si nechránený pohlavný styk na 9. deň cyklu, môžeš byť tehotná. nevoľnosti nie sú nevyhnutným príznakom tehotenstva a okrem toho sa zvyčajne objavujú oveľa neskôr, keď má už žena potvrdené tehotenstvo.
v tvojom prípade ani tak netreba zapriať veľa šťastia, ako najmä veľa rozumu.

isabella

a co ti mame ako poradit? si sprav tehotensky test, sama si hlupa, ze si dovolis mat nechraneny pohlavny styk, ked nechces mat dieta