Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry kadernicky salon v ZA

CUSTOMER

Aj ja som navstivila salom Margaret a poviem vam, taku hrozu a zaroven komediu som uz davno nezazila.
Sice ta slecna, ktora mi farbila vlasy bola prijemna, ale to bolo asi vsetko, mimochodom majitelka toho salonu. Nielenze nevedela vybrat farbu, ale dokonca sa ma pytala ako ju ma namiesat (v akom pomere, ked ju uz konecne ako tak naniesla tak sa ma pytala, ze ako dlho mi ju ma nechat posobit. :)Aj ymyvanie vlasov bola nuda, prirychlo, ziadna masaz a na konci mi tvrdila, ze pouzila nejake serum....by ma fakt zaujmalo, preco ma na to pocas procedury neupozornila (viem, ze ho nepouzila) No a styling? Vyfukala mi vlasy len tak, ani len kefu nepouzila a potom sa to strasne snazila zachranit zehlickou.
Vacsinou navstevujem salony v zahranici a asi pri tom aj zostanem. Tam mi personal ziadne blbe otazky nekladie, vzdy odchadzam so super farbou s krasne vyfukanym bohatym ucesom a ak sa aj rozhodnu pouzit zehlicku, co skoro nikdy tak sa doslova ospravedlnia.

Mihulina

Ja odporúčam navštíviť salón Dione v Žiline na Národnej. Je tam super kaderníčka a ešte lepšia kozmetička vrelo odporúčam ja tam chodím už dlho a vždy som bola spokojná.

juliya

Strihanie-rôzne strihy pre pánov, dámy aj deti. Účesy-svadobné, spoločenské, večerné, na rôzne príležitosti. farbenie vlasov, melírovanie, farbenie prinesenou farbou. Vizáž. Nechtový dizajn. všetko od 3 do 7 eur!!!! robim doma, mam babetko.bardejov

Talianka

Jednoznačne odporúčam salón Dione. Dokonalá práca. Za prijateľné ceny.Za žiadnu inú kozmetičku by som nedala ruku do ohňa. No za túto by som dala obe ruky! :)

AinaElda

odporucam jednoznacne salon dione v ziline na masarycke...genialny salon...cenovo dostupny a starostlivost uplne genialna...v zivote som odtial neodchadzal so zlym ucesom...ani moja priatelka a priatelia,ktory chodili napr do clearu a neviem kade...jednoznacne salon Dione na masarycke ako je pizzeria carolina...VRUCNE ODPORUCAM! :-)

janush25

Odporúčam Zlaticu Jamborovú. Sídli pri Mariánskom námestí v úzkej uličke. Robí naozaj nádherné negýčové účesy a navyše je to veľmi príjemná žena. Tiež som sa u nej bola dať nastylovať na svadbu. Jej prácu nájdeš aj na FB.

šišina

dione: robia tam aj svadobné? Ja má dlhé ťažké vlasy a som totálne znechutená tými na jednu kopyto učesanými nakučeravenými účesmi na bok...chcela by som kvalitný a originálny svadobný účes, som ochotná si zaň aj zaplatiť...ale kde v Ziline zohnať naozaj kvalitného kaderníka na svadbu? díky za rady.

gabkaa

Takže, ja som vyskúšala Salon Exclusive a poviem Vám som veľmi veľmi spokojná a to som už vyskúšala od Margret, XOXO,atd.
S takou precíznosťou ako robí kaderníčka som sa ešte nestretla, myslim si, že jej školenia hovoria za vsetko. odporúčam vyskúšať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry kadernicky salon v ZA - Fórum - ZDRAVIE.sk