Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vykasliavam hlieny

kost

dva tyzdne mam hlieny.beriem rozne tabletky ale nefunguje.dost som vymeskala v skole a stale ma dusi.poradte mi prosim

- mira

Hlieny sa ti tvoria z mlieka, mliečnych výrobkov, bielej múky, sladkostí, živočíšnych a stužených tukov.
Takúto stravu nahraď stravou s dostatkom vlákniny, ktorí ťa prečistí. Zeleniny, obilniny nerafinované, trochu strukovín, málo panenského oleja alebo semienok.

Po prechode na takúto stravu sa môžeš dočasne intenzívne čistiť, t.j. hlieny sa začnú intenzívnejšie vylučovať. Toto obdobie je vítané i keď nepríjemné. Po vyčistení príde značná úľava, vyčistenie mysle, orgánov a príval energie.

Hlienko

Trpím vykašliavaním hlienov už päť rokov. Liečím sa na priedušky.Keď sa hlien nahromadí musím spať, zoslabnem, potom ho musím vykašľať.Najviac trpím chladom a keď je vietor.Teraz som sa dočítal o pneumopunktúre - plynové injekcie.Chcel by som vedieť, či stým má niekto skúsenosti.Už som rezignoval, že sa tejto choroby niekedy zbavím. Treba to liečiť doma, aby to nebolo chronické ako u mňa.Ďakujem za každú dobru radu.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vykasliavam hlieny - Fórum - ZDRAVIE.sk