Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

brutálny krvný tlak Mladý chalan..

Príspevok v téme: brutálny krvný tlak Mladý chalan..
Gunter

Dobrý deň mám problem s krvným tlakom je velmi kolísavý zvačša tak 150/90- 200-130
pulz je tak 70-90
dosť to bolí ked taký vysoký a neviem čo robiť na žilách sa mi robia hrčky a strašne ich mám dakedy rozšírene až trpne ruka s toho neviem čo robiť doktory sa da povedať že na mna kašlú..... respektíve zistia aj arytmiu aj ine veci a nič nerobia
MáM LEN 20 :(

Gunter

starka ma cukrovku otec má vysoký tlak...arytmiu mi zistili ale ma čaka echografia ale až o 3 mesiace malo doktorov je a vela ludí ....ten doplnač metabolizmu každý druhý deň.problemy s tlakom som mal možno od malička ale take kolísanie skôr vyhrotilo sa to ked som v praci dostal silne búšenie srdca s tlakom 210/120 pulz 150 od vtedy sa to taha a kolíše mi denno denne zavraty pocit tlaku v hlave stažene dýchanie celý den

moob

No..a s tou arytmiou je to ako?co konkretne zistili?ako dlho uzivas ten doplnkac na metabolizmus?ako dlho mas problemy s tym tlakom?hrozne malo si tu o tom napisal..vies dost mladych ludi ma podobne problemy,no vzdy sa zistilo nieco v anamneze..takze tvoji rodicia nemaju s tlakom problemy?cukrovka v rodine?

Gunter

užívam tak LKVB6 sem tam magnezium ....tlak mávam celý den....mi tak kolíše závraty mam dosť často a tak ...sťažené dýchanie mam som objednaný na dake vyšetrenia ale na to sa dlho čaka až v juny tam mám ísť :/

moob

Tlak treba merat ked si v klude bez predchadzajucej fyzickej aktivity a nesmies byt v strese..150/90 nie je tlak,ktory by mal lekarov znepokojovat..ine je to v pripade 200/130,pretoze znaci velmi tazku hypertenziu,to sa mi zda velmi zvlastne,ze by to nechali bez povsimnutia..kedy mavas taky tlak(rano-vecer)?uzivas nejake lieky?myslim hocijake,aj trebars kvapky na nadchu..maju rodicia,surodenci prblemy s tlakom?ine ochorenia?sportovec?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

brutálny krvný tlak Mladý chalan.. - Fórum - ZDRAVIE.sk