dutiny vs zaludok

Príspevok v téme: dutiny vs zaludok
jacub

Zdravim. Minule leto som zacal mat problemy s zatekanim hlienu a mierne zapalenym hrdlom. tieto problemy mam dodnes. Za tych par mesiacov pravidelne beham na otorino, robili mi uz vsetky mozne vysetrenia, no vsetky dopadli v poriadku. 6 mesiacov som mal rupafin a flixonase, ale bez vysledku, a uplne nazaciatku nejake sirokospektralne atb. bol som na kamere do dutin cez nos, na alergologii, niekolko vyterov mi brali a par krat krv na rozbor. nik nic nezistil. Az teraz mi doktorka zobrala krv na serologiu, ci to neni chlamidia pneumoniae, ci take daco a opytala sa ma, ci nemavam palenie zahy. A presne tu je problem. palenie zahy a kyselinu mam strasne casto a uz dlho a este tlak pod hrudnou kostou, no nikdy som to s dutinami nespajal. V nejakej knizke som si teraz nasiel, ze tie chlamidie mozu byt pricinou aj mojich zaludocnych problemov, ktore sa v poslednych dnoch zorsuju. Uz niekolko dni vkuse citim kyselinu. Na vysledky serologie vsak musim cakat skoro mesiac. Tak teraz neviem co dalej na to ake mam dutiny som si uz zvykol, ale ten zaludok ma stve. neni to moc priemne a ako som sa docital je to aj celkom nebezpecne ak sa to neriesi. Tak by som potreboval radu, ako to riesit. ked by som sa aj hned objednal na gastro tak min 2 mesiace budem cakat. co zatial robit? aku stravu vysadit a naopak coho jest viac? budem vdacny za kazdu konstruktivnu radu.

Jacub

[zruseny12]

...chod na google.sk do vyhladavac si daj VELA KYSELINY V ZALUDKU
tam sa ti ukazu nejake stranky kde si mozes precitat nieco o tom...vela stastia prajem