Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plávanie, fitko=zabijak celulitídy??

Príspevok v téme: Plávanie, fitko=zabijak celulitídy??
Greenie

Ahojte, takze mam psr otazok ohladom celulitidy, hlavne na tie baby, ktorym sa uspesne podarilo sa jej zbavit (su aj take...?) :)
Mam 20 rokov, vysku 175cm a 68kg, taku priemernu postavu a trapi ma-ako aj mnozstvo inych zien-celulitida.
Vyhlasila som jej vojnu a rozhodla som sa proti nej bojovat. Asi pred mesiacom som sa zacala 2-3x tyzdenne venovat 45 minut plavaniu, teraz, po mesiaci mam pocit,ze mi ta lahsia forma, ktoru som mala na prednej casti stehien trocha ustupila a mierne sa vyhladila, no neviem,ci to nie je skor efekt, ktory si zelam vidiet, nez ten, ktory skutocne nastal... :)
Minuly tyzden som nahradila jedno plavanie 30 minutovym behom (chcem to tak striedat, ze ak je pekne, tak si idem jeden den zabehat a potom dva dni v tyzdni zaplavat).
Tento tyzden som napriklad pridala v stredu namiesto plavania fit lopty...
Takze, chcela by som vediet, ze po akom case sa podla vas zbavim viditelnej formy celulitidy zo zadnej casti stehien, ak sa budem 3x tyzdenne venovat 45 minut plavaniu(resp. 2x plavanie a 1x beh) a 1x tyzdenne 60 minutovemu aerobicovemu cviceniu s fit loptami, pricom mam dostatocny pitny rezim a jem menej sladkosti a tych nezdravych veci, bez ktorych si vsak zivot predstavit neviem :) a pouzivam k tomu gel s vytazkami z gastana a obsahom kofeinu na redukciu celulitidy a zostihlenie (kupila som ho v Tescu, stal len 2,50€, ale citala som na neho velmi pozitivne referencie), ktory si masirujem do pokozky kazdy den rano a vecer.
Myslite si, ze sa takymto sposobom tej prekliatej celulitidy zbavim aspon do toho juna...? alebo je to nerealne? ako dlho vobec trva taky proces zbavenia sa jej?
ake skusenosti mate vy ako dlho to trvalo vam a ako ste mi museli nastavit pohybove aktivity...?
Dakujem za vsetky nazory...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plávanie, fitko=zabijak celulitídy?? - Fórum - ZDRAVIE.sk