Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

herpes

Príspevok v téme: herpes
Jol

Po herpesových pľuzgierikoch mi zostali červené fľaky ,mala som ho pred pol rokom,výsip bol velmi rosiahli,mala som velke zdravotne problemy, stale sa s toho ešťe neviem dostať, hlavne nervového pôvodu dodnes mavam večer, slabe chvenie celeho tela, pritom jem aloe, selen, zinok, vela vit,probiotika , poradte dakujem.

Help

Herpes sa uplne neda vyliecit.....ja som ho mal od siedmich rokov do 24roch.Mal som to velmi vazne ,bral som kopec liekov ako herpesin vo velkych davkach a len to zmiernovalo,ale nevyliecilo.Ako zazrakom som sa toho zbavil vysokou teplotou cca 40 stupnove teploty.Od vtedy ....je to uz desat rokov....mam uplne pokoj a nic neuzivam.
Zrejme ta teplota ten virus zabrzdila v tele....neviem si to vysvetlit.
Ale to co uzivas je fajn.......no mala by si sa poradit so psychologom o tom strachu .....lebo ak clovek na to neustale mysli.....moze to zhorsit znova.

Jol

Dakujem Help no ja som problemy s depkou až take nemala , ale určite viem že odkedy som dostala herpes a mala som ho vo velmi širokom rozsahu tak stále cítim akesi chvenie tela najmä večer, rano trošku stále si poviem ukludni sa niekedy zaberie niekedy nie,kúpila som si homeopatika na ukľudmemie. No problemy v rodine , akovšade sú stále, chvala bohu nie až take, ale to napätie s je vo mne stále, čo mám ešte užívať , aby som sa z toho poherpesoveho stavu a tých flakov dostala ja mam taký pocit, že som nebola dostatočne liečena, preto ešťe po pol roku tie flaky, dakujem

Help

no ak mas depku z toho....navstiv minimalne psychologa.Napetie a stres a tym padom oslabenie imunitneho systemu je spustacia jednotka herpesov.Pozor na to.Clovek by nemal mat velku zataz ktora ho depce a velky zhon.
Treba si nejakym sposobom upravit zivot tak,aby si sa citila spokojna.
Drzim palce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

herpes - Fórum - ZDRAVIE.sk