Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sport po mononukleoze

Príspevok v téme: sport po mononukleoze
Charlott

Dobry den,

rada by som sa spytala tych, ktori si presli (alebo ich deti) mononukleozou, kedy zacali so sportom a fyzickou namahou. Mne uz ubehlo 10 mesiacov, vysledky mam stale v norme, ale lekari pre istotu stale vravia, ze by som este nemala. Kedy ste zacali vy? Ide leto, bez pohybu sa neda dostat do formy...vopred dakujem

syma

moje deti mali obe mononukleózu, ale závisí asi od formy

u nás bola forma ľahká a nesmeli sa fyzicky namáhať a ani športovať 8 týždňov, u teba bola asi ťažšia forma mononukleózy

pokiaľ sú pečeňové testy v norme, počkaj ešte do ďaľšej kontroly a potom sa ešte raz spýtaj :o)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sport po mononukleoze - Fórum - ZDRAVIE.sk