Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chrapanie mi nici zivot :(

Príspevok v téme: Chrapanie mi nici zivot :(
Lenka24rokov

bojim sa zaspat vedla frajera pretoze chrapem :(((( uz ma na to upozornila moja rodina a tak som z toho nervozna a bojim sa zaspat, radsej som celu noc hore a rano od neho utekam spat domov. Citim sa trapne ked si predstavim ze mu tam budem neznesitelne chrapat a nebude moct spat, alebo podobne :( Mozno je to smiesne ale ja som uplne zufala uz mam z toho az strach zaspat pri niekom..

george303

Raz ako som chrapal tak neviem kto to frajerke poradil ale vraj aby mi skusila zapchat nos :D Tak to aj urobila len ako mi ho drzala tak ja som sa akoby dusil a vtom som sa strhol ako keby som sa vynoril z vody a chudatko dostala nechtiac dost silnu ranu do nosa ... :D

M74

Ja som občas chrápal a dosť mi to vadilo, pretože partnerka na mňa potom furt cmukala a budila ma :-)
Ale potom mi vybrali krčné mandle z dôvodu častých angín a je skoro úplný kľud. A v časoch keď som chrápal, tak pomohlo, že som nespal na chrbte.

lost

ja som niekde videl reklamu na taku satku okolo hlavy a ust, ze nedovolia otvorit usta a tym padom by sa nemalo dat chrapat :)
par dolarov to stalo z USA,

neviem ci to uz nahodou niekto nespomenul :)

alusinka

No, my byvame v jednoizbovom byte... Priatela som vyhnala spat na chodbu :) zavrela som vsetky dvere a stejne ho pocujem... Na neho ale budenie a otacanie ho na druhu stranu zaberie tak na 2 minuty a znova pokracuje...
Chudak, mne je ho aj pri mne luto, chodi neskoro z prace a rano skoro zas do nej vstava a ja na nom skusam moje antichrapacie praktiky.. :/

karkulkaa

nič si z toho nerob....aj ja chrápem a nemám kam utekať lebo spolu bývame...nechrápem každú noc,ale predsa...tak sa niekedy zobudím na to ako so mnou trasie a hovorí:"chrápeš, otoč sa na druhú stranu" a ja mu to robím tiež keď chrápe :D povedz mu to alebo sa neboj zaspať a príde na tom aj sám tak ako môj :))

ja to riešim

Čauko, no nemyslím, že je to trápne, my to riešime tak, že spíme oddelene, lebo ja by som nedokázala nevyspatá existovať. Manžel tiež chrápe akoby pílili drevo a počujem ho aj z vedľajšej izby, kde spím so štopľami v ušich. Jednoducho musím pracovať a existovať, takže to riešime takto.

Textová Inzercia

SLIM Women od Sensilabu

30-dňový program s výživovými doplnkami, receptami na zdravú diétu a návodom na cvičenia.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.