FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Chrapanie mi nici zivot :(

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Chrapanie mi nici zivot :(" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Nesúvisiace so zdravím
    Lenka24rokov14.03.10 10:20??.??.217.151

bojim sa zaspat vedla frajera pretoze chrapem :(((( uz ma na to upozornila moja rodina a tak som z toho nervozna a bojim sa zaspat, radsej som celu noc hore a rano od neho utekam spat domov. Citim sa trapne ked si predstavim ze mu tam budem neznesitelne chrapat a nebude moct spat, alebo podobne :( Mozno je to smiesne ale ja som uplne zufala uz mam z toho az strach zaspat pri niekom..

• alusinka18.02.11 15:30??.??.179.200

heh, tos moj chlap chrape aj ked mu zapcham pusu, alebo nos... Iba ak, by som skusila zapchat obe naraz :D

• george30318.02.11 15:23??.??.24.100

Raz ako som chrapal tak neviem kto to frajerke poradil ale vraj aby mi skusila zapchat nos :D Tak to aj urobila len ako mi ho drzala tak ja som sa akoby dusil a vtom som sa strhol ako keby som sa vynoril z vody a chudatko dostala nechtiac dost silnu ranu do nosa ... :D

• M7418.02.11 14:14??.??.141.251

Ja som občas chrápal a dosť mi to vadilo, pretože partnerka na mňa potom furt cmukala a budila ma :-)

Ale potom mi vybrali krčné mandle z dôvodu častých angín a je skoro úplný kľud. A v časoch keď som chrápal, tak pomohlo, že som nespal na chrbte.

• lost18.02.11 14:07??.??.197.169

i ked chrapat sa da asi aj so zatvorenymi ustami ? :))

• lost18.02.11 14:06??.??.197.169

nieco podobne ako toto to bolo:

www.dinodirect.com

moznost vyuzit aj na bolavy zub :D

• lost18.02.11 14:02??.??.197.169

ja som niekde videl reklamu na taku satku okolo hlavy a ust, ze nedovolia otvorit usta a tym padom by sa nemalo dat chrapat :)

par dolarov to stalo z USA,

neviem ci to uz nahodou niekto nespomenul :)

• alusinka18.02.11 13:40??.??.179.200

No, my byvame v jednoizbovom byte... Priatela som vyhnala spat na chodbu :) zavrela som vsetky dvere a stejne ho pocujem... Na neho ale budenie a otacanie ho na druhu stranu zaberie tak na 2 minuty a znova pokracuje...

Chudak, mne je ho aj pri mne luto, chodi neskoro z prace a rano skoro zas do nej vstava a ja na nom skusam moje antichrapacie praktiky.. :/

• karkulkaa18.02.11 12:55??.??.25.240

nič si z toho nerob....aj ja chrápem a nemám kam utekať lebo spolu bývame...nechrápem každú noc,ale predsa...tak sa niekedy zobudím na to ako so mnou trasie a hovorí:"chrápeš, otoč sa na druhú stranu" a ja mu to robím tiež keď chrápe :D povedz mu to alebo sa neboj zaspať a príde na tom aj sám tak ako môj :))

• :)))18.02.11 08:38??.??.142.2

chcela som napísať, že to nie je trápne ani hlúpe :)

• ja to riešim18.02.11 08:36??.??.142.2

Čauko, no nemyslím, že je to trápne, my to riešime tak, že spíme oddelene, lebo ja by som nedokázala nevyspatá existovať. Manžel tiež chrápe akoby pílili drevo a počujem ho aj z vedľajšej izby, kde spím so štopľami v ušich. Jednoducho musím pracovať a existovať, takže to riešime takto.

• alusinka17.02.11 02:40??.??.179.200

Mam jednu mozno trosku hlupu otazku. Nevedeli by ste mi poradit nejake vazne dobre stuple usi??

Moj priatel totiz neskutocne chrape. Ci spi na boku, na chrbe, na bruchu, po sediacky a podla mna aj kebyze spal dole hlavou zaveseny za nohy o luster, stale by chrapal. Nepomaha "cmukanie", piskanie, steklenie, nic.. K doktorovi ho nedostanem, na to ma moc tvrdu hlavu, tak jedina sanca pre mna, aby som sa aspon trosku vyspala su stuple do usi...

Lenze, uz som vyskusala vsetki mozne, a stale ho cez ne pocujem... Dokonca aj ked s nimi spim vo vedlajsej izbe. Ine zvuky mi nevadia, len to jeho vecne chrapanie (nechapem)... Volakedy som v pohode cez ne nic nepocula, ale teraz, nech robim cokolvek, pocujem to...

Je mozne, ze by som po neustalom pouzivani stuplov do usi zacala cez ne aj pocut???

(je mi to trosku trapne pytat sa, ale vazne som sa uz par mesiacov poriadne nevyspala)

• tht14.03.10 21:52??.??.47.35

Videla som v TV ako lekár takémuto pacientovi pomohol tým, že tkanivo čo je ochabnute a človek potom chrape znecitlivel potom vzal pristroj - taku tyčku a tkanivo mu vypalil to bola sekunda a to tkanivo sa potom zhojilo, stiahlo, naplo a pacient prestal chrapať.

• jajka001_14.03.10 18:24??.??.83.41

ver mi ze kvoli chrapaniu sa na teba urcite nevykašle. ak je normálny a stojí za vzťah.

• zuzic14.03.10 18:22??.??.8.197

lenka ak chces ved skus sa s nim porozpravat ak je rozumny pochopi to. ak ta clovek lubi mal by ta chapat...

• Lenka24rokov14.03.10 18:19??.??.217.135

Help skusim to a dam vediet potom, inak sa fakt citim trapne pred tym chalanom ci som v noci velmi chrapala..

• Help14.03.10 18:11??.??.216.19

Nosové kvapky Asonor® sú klinicky podložené

Nosové kvapky Asonor sú klinicky podložené komplexnými klinickými štúdiami vykonanými poprednými odborníkmi a univerzitnými nemocnicami v Londýne a Copenhagene. Výsledky výskumov spolu so spätnou väzbou zákazníkov ukázali, že chrápanie bolo eliminované, alebo podstatne znížené u troch osôb zo štyroch.

Skusit mozes.

• Lenka24rokov14.03.10 18:10??.??.217.135

no mna asi porazi a co hovorite na nejake pripravky proti chrapaniu? Da sa nieco spolahlive kupit v lekarni?

• zuzic14.03.10 18:06??.??.8.197

lenka presne to mu povies:)

• jajka001_14.03.10 17:55??.??.83.41

Chrápanie je zvuk ktorý vzniká pri poruche prúdenia vdychovaného a vydychovaného vzduchu počas spánku. Samotné chrápanie nie je zdraviu škodlivé, je zvukovým fenoménom obťažujúcim okolie chrápajúceho, navyše môže byť príznakom vážnejšieho ochorenia nazývaného sleep apnoe syndróm- zástava dýchania v spánku.

Pri sleep apnoe syndróme dochádza k opakovanému prerušeniu dýchania počas spánku. Obdobie pri ktorom dochádza k zástave dýchania počas spánku trvá približne 10- 30 sekúnd. Pri opakovaní uvedených prestávok dýchania dochádza k vážnemu znehodnoteniu kvality spánku s možnými trvalými následkami na zdravie pacienta.

www.orl-lfuk.sk

• Help14.03.10 17:54??.??.216.19

Medzinárodný výskum dokazuje, že ľudia, ktorí chrápu, majú podstatne zníženú kvalitu života.

Chrápanie môže mať za následok zníženú kvalitu života vo forme kardiovaskulárnych chorôb, vysokého krvného tlaku a predčasnej smrti.

www.chrapat.sk

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

5% zľava na luxusné obliečky Kylie Minogue

Využite 5% zľavu s wallet.sk a majte luxusný spánok každý deň.

^ Späť na vrch