Spermie

sybi

ako citam este nesexuj mas cas :)

..a neboj tie spermie nepreziju a ani s plachtou neotehotnies

.. skor prezlec bielizen .. ak to skonci na nej :)

vela stastia a menej sexu..

aluska1

ako tam moze byt sanca oplodnenia??ako asi sa ti tie (mimochodom mrtve) spermie dostanu do maternice ty truba??
ved na tej poseteli je to suche, mozes sa o to otierat kolko chces...ach boze, na to ze mas 17 si nejaka hlupa

alenka01

asi ta to prekvapi ale mam 17..a nie ze je cela postel od toho spinava ale tak trochu zas z neho netecie neviem co..ale nemyslim len postel..to je jedno aj auto napriklad..ide len o to ze ci je tam nejaka sanca oplodnenia alebo nie to je vsetko...som asi prasa no..prepac

macka26

a to on si predtym ako ta na druhy den prstuje najprv vyvala ruku v zadrbanej posteli od spermii?

ty si bud vadna alebo spindura. ved ked sa jeden vecer vystrieka na postel, tak snad v tom nespite nie?

boze! niekedy fakt zasnem, by ma zuujimalo kolko mas rokov, predpokladam ze viac ako 15 asi sotva

niekto

pozri pokial sa mohlo dostat dostatocne mnoztvo spermii ( zivich) k vajicku

to jest ze mal ruku celu od semena a ze si mala plodne dni mas sancu otehotniet

lost

To zalezi na vela faktoroch, ak mas vodnu postel ktora preteka a ma idealnu teplotu tak dlhsie ako ked mas obycajnu suchu postel, kde sa znehodnotia velmi rychlo :-)
Neviem ako doveryhodny je zdroj ale pisu ze cokolvek od 30 minut az 4 hodiny.

answers.yahoo.com

aluska1

alenka ty radsej nesexuj..ked si myslis ze otehotnies z ostriekanej postele, tak nemas co sexovat..nemas na to rozum ocividne, ani zakladne vedomosti