Normy STN

katka...

A v univerzitnej kniznici nie su? Ja som tiez potrebovala raz kvoli nejakemu semestralnemu projektu. A my sme ich mali v kniznici, ale to trebalo ist za specialnym clovekom, ktory ti ich pozical na par minut a sledoval ci si ich neprefocujeme. Mohli sme si udaje opisat len rucne. Nastastie mne trebalo len nejake zakladne veci z tej normy, nie celu. Inak si ich asi fakt budes musiet kupit, jedine zeby ti ich dal veduci diplomovky, ale ti to neradi davaju z ruky.

0vecka

hmm ja to mam na diplomovku ak mi to skola nepreplati tak im rovno poviem ze maju smolu :) proste bud sa to da zohnat alebo mi to zozenie/zaplati skola alebo nebude vytah podla noriem :)

AdamKrt

Pre oficialne ucely MUSIA byt normy originalne, alebo kopia musi mat tusim nejaku registracnu peciatku od vydavatela. Inak sa neuznavaju...

Inak, keby si sa k nim aj dostal, tak maju len informativny charakter.

0vecka

2 cajik ja som z BA ... hmm ja sa este popytam na katedre ale zatial ma s tym poslali dokelu ze na to bude casu dost ... :)

cajik

0vecka, neviem odkial si, ale u nas v ke maju kopu aj pomerne novych knih v antikvariate :) aj vela stavebnej literatury. nie som si ista ci aj normy som tam videla, ale nieco take sa mi mari

0vecka

kedze su to STN tak musia byt minimalne z roku 1993 to asi nehrozi antikvariat navyse by to xcelo aktualne normy.... a mozno aj europske :(