Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vhodný darček ??

agaven ja

ja by som skusila toto spajdle na ne nalep zuvaky a potom na spajdlu lizatko atd.. a urob kyticu potom z kvetinarstva ju takym alebo krepom suknicku a mas cucovy darcek su daj tam tie mentolove v tej tycinke tie cumlave cukriku od dola napichni mentol take cosi a potom to zjecte obaja aj neviem gulicky tie co ich tam je asi 10 a su to zuvacky a zase spajdlu a lepenku ak by ti to nedrzalo najdi si polistiren daj taky okrasny obal sacky predavaju do toho zabal ten polistiren ten bude sluzit ako stojan a tam napichaj to vsetko a ma to aj zo stojanom

IRE88

agaven,
cokoladove srdiecko milka dostal na valentina :D ...ja som mu uz za ten cas dala tolko toho ze sa mi pomynuli napady

agaven

a co axe ,cokoladu musle by si ze ti on smrdi heehe no tasko ja neviem ale co take cokoladove strdieco milka nieco také metrovu zuvacku ak zuje

romanticka

Alebo ak chces naozaj nieco luxusne a nezabudnutelne,vikendovy pobyt v Parizi.
Nie su to az take drahe zajazdy,ale podla mna na 2 roky je to dost luxusny darcek,aj spolu len chodite a neplanuejte nic dalej.
Urcite nie pre par,ktory ma 20-25rokov.Ak uz mate okolo 30 urcite skvely darcek,ktory si uzijete.
Moj nazor.

romanticka

Ja by som Ti poradila,ak sa to da zobrat ho na nejaku peknu chatu s kozubom,niekde blizko nejakeho wellnes.Ist poobede do wellnes,potom na romanticku veceru do restauracie a noc stravite na chate - horiaci kozub, sviecky, romanticka hudba, lupienky ruzi, sampanske, jahody, slahacka ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vhodný darček ?? - Fórum - ZDRAVIE.sk