Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Práca moderátorky-hovorkyne

Príspevok v téme: Práca moderátorky-hovorkyne
Moderatorka

Prosím vás, veľmi by som sa chcela po ukončení štúdia venovať takému zamestnaniu, len neviem, kde mám začať. Na internete žiadne ponuky, všetko sa mi to zdá iba o známosti a potom to aj tak vyzerá... Nechcela by som byť mediálne známa, ide mi čisto o tú prácu, ktorá by ma napĺňala. Každý vyniká v niečom inom a mne sa zdá, že ja som výnimočná práve v komunikácii a vo vyjadrovaní sa, všeobecný prehľad mám a myslím, že aj pozrieť sa na mňa dá. Ďakujem za rady.

Moderatorka

Ďakujem baby za rady, žiadosť som do lokálnej poslala a nič a keď vidím, akí ľudia tam uvádzajú relácie, tak neviem skutočne podľa čoho ich vyberali... No ale budem pokúšať šťastie aj naďalej, snáď raz aj motyka vystrelí:D

dobra vila

Televizie si zvycajne vyberaju presne ako si povedala - na baze protekcie, alebo skusenostiach. Ak chces pracovat v televizii, mala by si zacat vo vasej lokalnej, pokial sa da, to by bola najlepsia sanca zacat a uspiet.
Na poziciu hovorkyne netusim, ako sa dostat, to by som brala aj ja. Ale ked vidim napriklad v televiznych novinach vyjadrenia hovorcov, tak velku vacsinu z nich uz poznam z TV.

ich

Podla mna by si sa mala ist sama opytat popripade nechat ziadost v niakej tv a ak budes splnat ich poziadavky tak ta budu urcite kontaktovat ked to bude aktualne a budes pre nich zaujimava.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Práca moderátorky-hovorkyne - Fórum - ZDRAVIE.sk