herpes

Príspevok v téme: herpes
mia333

Dobry den,
moj partner ma na perach herpes, ale tvrdi, ze kedze som ho doteraz ja nemala, tak sa od neho nenakazim bozkavanim ani napr. oralnym sexom. Mne sa to ale celkom nezda. Ako to je?
A ked je teda pre mna nakazlivy, znamena to ze to mozem dostat nie len vtedy ked ma prave vyhodeny herpes, ale stale?
A moze sa to nejak premenit na genitalny herpes?

Podľa Dr.J.K

Najlepšie by bolo ,keby si telo samo s našou jednoduchou pomocou dalo rady s vírusovým ochorením typu herpes.Najlepšie by bolo bezbolestné frekvenčné/plazmové/ zničenie vírusov.No vzniká problém čo so zmutovanou DNA po zničeniu vírusu v tele organizmu a čo s ostatnými vírusmi v celom tele hocikde schovanými hlavne v tuku. Preto je dôležité aby si telo najprv poradilo samo s našou malou pomocou a až potom s radikálnou liečbou.Je treba najprv ozdraviť celý organizmus aby sa zastavila podpora vírusov a potom samotný herpes zmizne.Samotný herpes ak sa objaví treba ho radikálne ošetriť liehovými obkladmi aby väzivo nasiaklo alkoholom a povrch sa schladzoval.Dobrá na to je alpa. A nebáť sa štipania niečo vydržať.Po viacerých ošetreniach cez deň mal by sa rýchlo zahojiť-odskúšané.Súčastne užívať prírodné antibiotika na ozdravenie celého tela.Herpes je predzvesťou následnej horšej choroby.

mia333

No, oralny sex bol az vo faze ked na pere mal uz viac menej len flak po chraste, ale bozkala som ho semtam urcite aj v tej akutnej faze myslim. Takze sa mam asi modlit ze? :(

isabella

pokym nema pluzgieriky na perach, teda sa mu herpes nijak neprejavuje, samozrejme nie je nebezpecne ak by ta bozkaval, chytit to mozes prave teraz ked ho na perach ma a oralny sex uz vobec nie, mat herpes na genitaliach by som vazne nechcela zazit, ak ta ma colen troska rad, teraz by si to mal odpustit ak ta nechce postihnut niecim takym neprijemnym

pauli 73

to nie je pravda čo tvrdí tvoj priateľ, herpes je vírusové ochorenie, takže najlepšie ho chytíš práve pri bozkávaní. A už vôbec by ste nemali praktizovať orálny sex!
Ak si doteraz nemala herpes asi nie si nositeľom vírusu ale ak sa raz nakazíš,tak môžeš herpes dostať aj pri vačšej fyzickej námahe, pri chorobe, oslabenej imunite alebo strese ale to samozrejme záleží aj od tvojej imunity...