Financne problemy

Príspevok v téme: Financne problemy
ShutUp

Dobry Den,len par otazok,spomente si ked ste mali 19-23 rokov,ked ste zacinali pracovat a vasa praca stala za prd,plat biedny ale aspon cosi v tychto casoch,
Kolko ste prispievali rodicom?Ja dostavam akesi stravenky tie dam mame a teraz povedala ze chce XXX eur,co je vyse polovica mojej vyplaty(este daco preveziem)minule to bolo rovnake a teraz tiez,sak mne nic neostane do slaka,idem desi do mesta a nic nemam,vsetci moji kolegovia aspon v mojej vekovej kategori davaju len simbolicku ciastku a ja?som moc dobry chalan,a to neni dobre.otec je alkoholik ma malu vyplatu pretoze nieco prepije ale hovoril ze nasa mama ma rada len peniaze,a sak ona tiez robi takze neviem co s tymi peniazmi robi.som chcel mobil si kupit co by mi vydalo aj s jednej vyplaty keby som nemal tak chamtivu mamu.a aj na notebook som si chcel setrit avsak nemozem.chcem si ho zobrat na splatky ked nemam hotovost lenze teraz rozmyslam ze moja mama by bola rozculena asi:(a vlastne s coho by som to platil?nemam nic vsetci si setria a ja nic.som ako nejaky otrok uz.uz vidim ze skoncim ako moj otec desi v krcme toj za 5 rokov.uz mi hovorili ze si mam setrit a davat jej len urcitu ciastku lenze ja to nedokazem,som z hovna ulepeny asi alebo co ...uz vidim ako stratim nervy a nieco alebo niekoho rozkopem poradte aby som nespravil nejaku hlupost napadju ma strasne blbosti.

sibalka:))

chamtivamama
nemusel/a si to tak vulgarne napisat.Nemozme vediet ake je to v jeho kozi,mozno je to tak ako pises a mozno nie.

ShutUp

chamtivamama:ja sa neozieram,a ani nepijem uz som nepil dobrych 5 mesiacov,treaz si pocitam a zas mi nic neostane,proste budem si odkladat lebo ked budem sa dostanem do financnych problemov nikto mi nepomoze!ani moja mama!viem to lebo sa to uz stalo-zobral som si pausal prisiel som o pracu prisla pokuta a mama nedala vsetko som si musel splatit sam a ked som si nasiel pracu uz hovorila daj daj.takze uz si viem vytvorit o nej nejaku ako taku myslienku.takze jej uz ani neverim.musim mysliet aj na seba !na vsetkych serem lebo nikto nemysli na mna asi tak !

chamtivamama

Tiez mam synov v tvojom veku, pacujem a zarabam, nie sice vela, ale viem presne, co tvoja mama s tymi peniazmi robi. Ak to chces vediet tiez, najdi si byt, alebo podnajom, plat si najom, energie, stravu, oblecenie, hygienicke potreby, pracie prostriedky atd. Potom ta prejde chut chodit sa zabavat, pripadne ozierat, mozno nebudes mat chut ani telefonovat.
Zober to aj z druhej strany. tvoj otec alkoholik, ty zarabas malo a este nei si spokojny, ked mas mame pomoct financne, ta tvoja mama by sa mohla aj zblaznit, pripadne ochoriet, ty ani netusis , co preziva ona, ked ma nedostatok financii. Nelutuj sa, najdi si lepsie platenu pracu, hod svoje vydavky na papier a potom uvidis. A to bud este rad, ze nejaku pracu mas, moji synovia, boli teraz nedavno bez prace, jeden mesiac, druhy tri tyzdne, bolo to o hubu, ale mohlo to byt este horsie, ak by si tu pracu nenasli tak rychlo. Nepozeraj sa na svojich kolegov, ktori platia raodicom symbolicku ciastku, pozri sa na tych, co nemaju co do huby.