Schudnutie z lýtok

Príspevok v téme: Schudnutie z lýtok
Katarinna

Naozaj by som potrebovala nejaký cvik na schudnutie z lýtok, lebo ich mám strašne tučné. Nechcem ich spevniť ale chcem z nich schudnúť, tak mi tu prosím nepíšte ako ich mám spevňovať prosím. Počula som, že najlepšie sú Pilatesové cviky, tak ak nejaký na lýtka poznáte prosím popíšte mi ho.

sade8

miamiamiau

a este prostim ta ako sa volaju tie pancuchy....trocha som hladala na internete a nasla som len take na krcove zily

sade8

miamiamiau
dobre tak mi prosim posli mail ak to budes fotit.......dakujem za ochotu.......sade8@azet.sk

dakujem moc.

miamiamiau

ani ja som neverila, noo u nas sa nedaju zohnat, uz som sa pytala, ale skusit mozes,, v zdravotnickych pomockach,, cena netusim,, ja som si ich zobrala od babky ktoru opatrujem,,,zatial to vyzera nadejne, dufan ze to nieje docasne a ze to pojde aj nadalej tak...je to cisto ciste moja rada

miamiamiau

cawte baby tak pred par dnami som tu pisala ze planujem vyskusat stahujuce ponozky a krem proti celulitide.
VYSLEDOK... lytka chudsie o 1,5cm, merane dnes,,, merala som si ich prvy den 40cm, s ponozkami tiez 40cm, po par dnoch 38,5cm :D a pokracujeeeem,,,, krem pouzivam GARNIER body tonic s morskymi riasami, inak aj pekne vonia, uz aj predtym mi pomohol na stehna...

Matuliq

ale zas si myslim ze ked su to lytka vysportovane je to rozdiel ako ked to ma niekto geneticke napr. ako ja...nerobim ziadny sport aktivne a ake ich mam :(

pavlina25

Ahojte,
ja mam lytka 42cm jedno...
Tiez zo sportu. mam velky svla, ale samozrejme na nom vrstva zateplenia :D
Neviem co s tym, ale existuje pukancova liposukcia, ktora funguje na dotvarovanie tela... tak o tom rozmyslam... :)

klarka1

no ja som si ich schvalne odmerala, lebo ludia mi nohy chvalia a mam 35 a teda nemam nejakpocit, ze by som z nich potrebovala dat dole... nepoviem, ked ma niekto lytka ako stehna, ale zas to neprehanajte.