Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pudrový make-up, ktorý je najlepší?

Príspevok v téme: Pudrový make-up, ktorý je najlepší?
Elizabetha

Ahojte baby..chcem si kúpiť nejaký pudrový make-up, tak vás chcem poprosiť o vyjadrenie skúseností s tymito make-upmi :) Ktorý je podľa vás najlepší?? Potrebujem, aby mal dobrú kryciu schopnosť a vydržal dlho na tvári..
Max Factor - Natural minerals
L´oreal - True match minerals
Astor - Mineral match
Rimmel - Lasting finish minerals
A čo hovoríte na tieto make-upy??
Rimmel - Match Perfection
Astor - Perfect stay 24 hod.
Manhattan - Powder mat (v čiernom balení)
Maybelline - Affinitone
Max Factor - Miracle touch vs. Lasting performance

kettinka

Baby poradte,doteraz som používala MB affinitone odtien 18 a teraz chcem vyskusat loreal tru match.
Aký odtien poradíte,W3 alebo N4?? Neviem sa rozhodnut,neviem ci ten nudeN4 nie je moc do oranžova???

hraskulca

tak som si kupila ten od loreal True Match minerals..praskovy pudrovy make up. A konstatujem,ze za tu cenu stal. Krasne kryje,ak trafite odtien velmi prirodzene. Ja mam W4 a je na mna trosku tmava,ale na leto asi bude ideal. Takze kryje,ziadna maska, trochu zalieza to vrasok porov este neviem. Vcera vydrzal 4hodiny v meste bez akejkolvek mastnej Tzony. A zda sa mi, ze mi aj drobne pupienky vyliecil,tak vysusil. Takze u mna sa stava oblubeny produkt co sa tyka make upov. Okrem toho velke plus,ze ma SPF 15 :)

papaja

ja som vyskusala ten astor 24h perfect stay a je zatial najlepsi make up aky som kedy mala,aj kryje,aj dlho vydrzi na tvari a hlavne vypdada prirodzene

džanana

dievcata tak ja pouzivam kremovy MF lasting performance, ivory beige-101 a kombinujem ho s MF natural minerals pudrom, ale to len preto ze mi ho vo funn dali k tomu zadarmo ((; makeup je celkom dobry, tiez potrebujem prekryvat, ale mne celkom aj vydrzi cez den, len musim davat ozor a dobre ho naniest. a puder je fajin, len niekedy mam pocit ze zvyrazni ked mam hrbolceky, ale inak sa da..pouzivam ho na dekolt a krk, aby som nahodou nemala tvar ovela tmavsiu ako zvysok :)

Elizabetha

Baby ja som si kupila make-up od MF - Lasting performance. Chcela som vyskusat nejaky novy a na tento make-up pisali baby len same chvali. No neviem, ale podla mna nema kvalitu 16-tich eur. Musim ho pochvalit, ze je prirodzeny, ale zato nevydrzi tak dlho na tvari. Nato, ze je tekuty kryje celkom dobre, ale ja zial potrebujem trochu vacsie krytie kvoli cervenym flakom (nasledky akne):(
Co s tym? Je mi luto ho teraz nepouzivat, ked som zan tolko prachov vyhodila. Pouzivam aj korektor a potom si dam make-up. Rozmyslala som, ze by som si kupila este nejaky praskovy make-up a ten by som si dala na ten LP. Na nete som citala ze ten od Loreal celkom dobre kryje. Co myslite? Neposobilo by to ako maska? :(

rojas5

ja pouzivam loreal mineralny, taky praskovy so stetcom. je vynikajuci! zjednoti, rozziari, nevysusuje ani sa z neho nemasti plet, vydrzi cely den, no jedna basen! ale je pravda, ze mam bezproblemovu plet. myslim si, ze akne alebo jazvicky by neprekril.