Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdrava strava, cvicenie a ziadny jojo efekt

Príspevok v téme: Zdrava strava, cvicenie a ziadny jojo efekt
tucnalucy

Ahojte,zacala som pred dvoma dnami s 90 dnovou dietou.
Vsetko na tej diete mi vyhovuje,okrem ovocnych dni a vodovych dni.
Preto som sa rozhodla chudnut zdravo.
MOJ JEDALNICEK :
- ako 90dnova s tym,ze vitaminovy den a vodovy den vylucime,vlastne sa stravujeme delene a ranajky ostavaju ovocie.
K tomu kazdy den min.2l vody,ziadna kava pretoze to podporuje celulitidu.
V uhlohydratovy den ziadne sladkosti ako v 90dnovej diete.
Uplne vylucenie sladkosti,ziadne mastne a vyprazane jedla,ziadne chipsy,slane tycinky ...

CVICENIE:
- rano nalacno 25min.orbitrek
- poobede hodina aerobic alebo posilnovanie

Prida sa ku mne niekto,kto by to dodrziaval ako ja a ma nad 70kg?
Chcem dat dole 8kg,ale zdravym sposobm a natrvalo,chcem aby sa tento styl stravovania a cvicenia stal mojim zivotnym stylom.
Uz sa na seba nemozem pozerat.
Co si myslite o takomto stravovani + to civcenie?Mozem takto schudnut 3-4kg za mesiac?

businka

Nekombinovat orechy s ovocim je asi kvoli kombinacii tuku a cukru. Nieco na tom je, ale nie je to tragedia dat si to obcas :) Ale lepsie su orechy s mrkvou nastruhanou napriklad..

marulka1

Tak to som rada Lucy, prepac, ze sme ta zle pochopili, ale tak z prveho prispevku to naozaj vyzeralo dost "drasticky", je teda fajn, ze vies, ze PLNOHODNOTNOU STRAVOU docielis svoj ciel :D
drzim palce

sade8

no ja som to tiez tak jedla - ale ked som si precitala od takej odbornicky Macingovej na zdravu stravu ze v ziadnom pripade nekombinovat! no tak to tak nejem

marulka1

Keby sme nad vsetkym takto "filozofovali", zistili by sme ze nic s nicim pomaly nemozme kombinavat :DDDD
ja zdielam nazor, ze si treba vyberat mensie zlo...A tie orechy s ovocim...preco nie ?(Dodaju ti potrebny prisun vitaminov a mineralov) radsej ako udena sunka s tatarkou :DDDD
Ci nie ?

marulka1

Keby sme nad vsetkym takto "filozofovali", zistili by sme ze nic s nicim pomaly nemozme kombinavat :DDDD
ja zdielam nazor, ze si treba vyberat mensie zlo...A tie orechy s ovocim...preco nie ?(Dodaju ti potrebny prisun vitaminov a mineralov) radsej ako udena sunka s tatarkou :DDDD
Ci nie ?

tucnalucy

Neviem o tom,ze by som vypustila sacharidy :-)
Ved som nenapisala vsetky potraviny,ktore budem jest,ach jaj.
Ja vypustam len nezdrave cukry,vyprazane,mastne...
Ja som nic o vypusteni sacharidvo nenapisala :-)
Cestovinky so sampinonovou alebo paradajkovou omackou MNAM

marulka1

Ako pisete Baby ,
ja si myslim, ze netreba sa striktne drziat ziadnej diety, tie nevedu nikam, len telo ochudobnujeme o pvsetky potrebne ziviny...
Mozno este mala reakcia na sacharidy, ktore chces uplne vypustit...no moj nazor je, ze nie je to asi moc rozumne, nakolko na vsetky potrebne procesy, ktore sa uskutocnuju v tvojom tele, potrebujes plne vyvazenu skladbu...to znamena, ze aj sacharidy potrebuje tvoje telo...
Co tak po cviceni dopriat si musli tycinku, tu mas dovolenu do 2 hodin po cviceni... :D
tak preco sa ochudobnovat aj o tie krasne slasti zivota...ked nemusime...len treba vediet kedy a v akych mnozstvach

businka

Ano, 90-dnovka je vseobecne oblubena, ale co poznam baby, nikto to nevydrzal dokonca, porusovali to a pod. A nastal aj jojo efekt.

Orechy su podla mna fajn, su v nich zdrave tuky. Ale vsetko s mierou :)

Napr. moj jedalnicek:
Ranajky: celozrnna zemla + nizkotucny syr + paradajky a paprika.
Desiata: jahody
Obed: zeleninovy salat, kuracie prsia na prirodno
Olovrant: acidko
Vecera: husta polievocka

Tekutiny a pohyb :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.