Zdrava strava, cvicenie a ziadny jojo efekt

Príspevok v téme: Zdrava strava, cvicenie a ziadny jojo efekt
tucnalucy

Ahojte,zacala som pred dvoma dnami s 90 dnovou dietou.
Vsetko na tej diete mi vyhovuje,okrem ovocnych dni a vodovych dni.
Preto som sa rozhodla chudnut zdravo.
MOJ JEDALNICEK :
- ako 90dnova s tym,ze vitaminovy den a vodovy den vylucime,vlastne sa stravujeme delene a ranajky ostavaju ovocie.
K tomu kazdy den min.2l vody,ziadna kava pretoze to podporuje celulitidu.
V uhlohydratovy den ziadne sladkosti ako v 90dnovej diete.
Uplne vylucenie sladkosti,ziadne mastne a vyprazane jedla,ziadne chipsy,slane tycinky ...

CVICENIE:
- rano nalacno 25min.orbitrek
- poobede hodina aerobic alebo posilnovanie

Prida sa ku mne niekto,kto by to dodrziaval ako ja a ma nad 70kg?
Chcem dat dole 8kg,ale zdravym sposobm a natrvalo,chcem aby sa tento styl stravovania a cvicenia stal mojim zivotnym stylom.
Uz sa na seba nemozem pozerat.
Co si myslite o takomto stravovani + to civcenie?Mozem takto schudnut 3-4kg za mesiac?

tucnalucy

Ja som si ten banan dala po 40minutach orbitreku,takze myslim,ze som neurobila nic zle.Lepsie ako dat si na ranajky sisky s cokoladou :-)

businka

A desiata? No nikto ti to neberie, rob ako myslis. Podla mna je toho cvicenia vela, radsej cvic kazdy druhy den a poriadne.. Banany maju v sebe viac energie ako zemla so syrom a zeleninou.

tucnalucy

Mne povedal, kamarat - fitness trener,ze rano nalacno najlepsie spalim tuky a nie cukor.Takze preto si davam naalcno orbitrek.
Myslite si,ze ej to vela cvicenia?
Strava je podla mna ok,dnes som mala na ranajky 2 banany,na obed mam syr s kopou zeleniny.

businka

Nesuhlasim s ovocim na ranajky, podla mna je vhodnejsie na desiatu. Na ranajky je najlepsie kusok celozrnneho peciva s niecim + zelenina.

Takisto nemusis cvicit nalacno, ved tym tyras svoj organizmus. Kludne sa rano napapaj a potom si zacvic. A nemusis cvicit kazdy den rano aj poobede, to je velmi narocne. Tvoje telo nebude mat cas na regeneraciu, skus cvicit obden, najlepsie kardio+posilovanie za sebou.

Moj nazor, ktory sa mi oplatil :)

marulka1

Ahoj Lucy,
mozno sa ti moja reakcia nebude pacit....ale koncept tvojej "diety" je drasticky (teda, ak to mienis striktne dodrziavat), tymto sposobom neskutocne VYSILIS ORGANIZMUS !!!
Preco radsej neist postupne mensimi krocikmi a docielit to co si si vytycila, DA SA TO, len clovek musi byt viac trpezlivy a pozerat sa do predu voac optimistickejsie...
je to na tebe ako sa rozhodnes...

Vela sil :D

Helus

Ahoj takto zdravo schudnes aj viacej za mesiac,drzim palceky.Aj ja sa zdravo stravujem,po vselijakych dietach,aj 90 dnovu som mala,ale z ovocia som mala problemyso zaludkom.drzim ti palceky,aby ti kilecka ubudali.