Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Quixx

Ach jaj ti muzi...,ja osobne si myslim ze tie odhovarania castokrat su aj o tom ze muzi maju strach ze zrazu sebavedomie stupne a budeme ,,mudrejsie,, o tom ze budeme lepsie vyzerat ani nehovorim ,je to iba prechodny strach zo zmeny, ziarlivost ved ked je zena emocionalne zrela a ma aj po detoch ,preco by nemohla sa dobre citit vo svojom tele?...mne ta opora velmi chybala kedze som v tom case nemala nikoho ineho pri sebe a ani nikto z mojej rodiny to nevedel...,trpezlivost sa oplatila a je vsetko ok..inac aj moj povie ze su velke a mne sa pri tom zdaju ,tak ze kludne by mohlo byt aj o 100ml.viac....Dolezite je ze op sa ti vydarila a ze si spokojna..

assaabloy

quixx
ahoj chcem sa ta opytat ako velmi sa zmenia prsia uz so silikonmi po tehotenstve. ja este deti nemam a mam obavy ako velmi to potom zmeni, ci budem musiet ist znova na operaciu? mozno to je u kazdeho individiualne. ako to bolo u teba??? katka

Nena1

solnicka1
Áno, po 2 týždňoch som išla v poho do práce. Sedím ale za PC, takže žiadna fyzicky namáhavá práca...

solnicka1

Pri saunach je nejake obmedzenie? Viete o tom niekto nieco? Zimu si bez sauny neviem predstavit: (
Nena1
Dakujem, ty si bola uplne v poho po dvoch tyzdnoch?

Mona6

Nena
Mne v pondelok lekár na kontrole povedal - na noc podprda 6 týždňov od opky, spanie na bruchu 6 týždňov, plávanie kúpanie, cvičenie tiež. Po 6 týždňoch sa vraj už môže všetko bez obmedzení, dovtedy nie...

menndy

all
kocky chcem sa spytat su nejake obmedzenia ohladom solaria? mozeme chodit do vsetkych? lebo viem ze nieco taketo je pri saunach.:) dakujem

solnicka1

Baby
Kolko si mam zobrat dovolenku v praci? Modelaciu cez dvorce plus implose pod sval. Budu mi 3 tyzdne stacit?

zoe23

Iveta84

žeby uz tak rychlo na stichy, hmmm no uvidim teda aspon si ma upokojila :)
No a ja ich mam špicate-zatial otras, uz aby to sadlo.
Ahaa, dobre tak sa pozrem na tie dierky od drenov len.Dakujem:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk