Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

all
kocky chcem sa spytat su nejake obmedzenia ohladom solaria? mozeme chodit do vsetkych? lebo viem ze nieco taketo je pri saunach.:) dakujem

solnicka1

Baby
Kolko si mam zobrat dovolenku v praci? Modelaciu cez dvorce plus implose pod sval. Budu mi 3 tyzdne stacit?

zoe23

Iveta84

žeby uz tak rychlo na stichy, hmmm no uvidim teda aspon si ma upokojila :)
No a ja ich mam špicate-zatial otras, uz aby to sadlo.
Ahaa, dobre tak sa pozrem na tie dierky od drenov len.Dakujem:)

Iveta84

Zoe23
Co sa tyka kupania. Ja som sa tusim az po tyzdni odvazila. Z drenov som si dala dole tu gazu, ocistila od krvi. Na stichoch prelep, to som nedavala vobec dole. A osprsila cistou vodou. Potom som uz miesta z drenov neprekepivala a na stichoch nechala povodne, to sa mi uschlo a stale drzi ako privarene. Pisem jak hotentot :D

Iveta84

Zoe23
Podla mna ti da dole uz stichy... Nie ze iba kontrola... Ja som prave sla sem pisat, ze sa mi nechce verit ze z tych tvrdych neforemnych gul maju sa stat makke prsia :))))

Nena1

All, prosím Vás ako dlho sa má nosiť pooperačná podprda na noc? Po akom čase ste spali bez? A ešte otázka, kedy sa môže už ležať na bruchu? Podľa pocitu? Vďaka!

Mona6

Dievčatá, ďakujem krásne za upokojenie. Včera som bola trocha zrútená z toho ako ma buchol maličký hlavičkou celou silou, ale trocha som sa ukľudnila.. je to už poriadny šinter, má 14 mes:):)
Práve ten prsník mám celkovo stále opuchnutejší a bolestivejší , ale snažím sa na to nemyslieť.
Ja malého ešte nedvíham, doktor ma upozornil, že mimimálne 5 týždňov od oprerácie nesmiem, ale je to ťažké, tiež už ku mne tak nejde ako k tomu kto ho môže vziať na ruky, ale snažím sa s ním hrať a mojkať keď mi ho posadia na nohy, alebo si k nemu sadám:):):)

zoe23

Iveta84

to vážne? ja som tiež myslela že až na štichy ma objedná, tak nechápem prečo hneď za týždeň na kontrolu...
Dnes keď som vstala tak tie prsia boli neskutočne ťažké, dúfam je vnútri všetko ok. A kedy si si 1.x prelepila dreny a jazvy? Neplánujem to namočiť(nechtiac) tak neviem či to zbytočne odliepať do toho štvrtka.
A mala som tiež izbu číslo 1 :) so mnou tam na prsia už nikto nebol, iba jedna slečna na nos a tá šla na druhý deň domov, tak potom som tam bola už úplne sama :D

smejo251

Mona
Mne maly 4 rocny prilahol v noci kraene prsnicek zadockom pocas spanku...zatial sa nic nedeje a to uz bolo asi pred mesiacom ale poviem ti citila som to asi 2tt...tak snad aj ty budes v pohode.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk