Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Jaj a ešte som chcela povedat že ked som to vydržala JA-citlivka citliva, tak to musi zmaknut si myslim kazda :) Neplakala som vobec po operaci ani ked som sa mala posadit 1.x, za to som začala revat dopredu PREVENTIVNE ked som videla ze mi idu vyberat dreny ale ani to nebolelo, len je to presne ako sa uz popisalo neprijemne, ale tak to ja večne revem od STRACHU dopredu :D takze čakatelky nebojte nic, drzim palce!

zoe23

Ahojte :)
posledné dni to tu nejak stagnuje, tak vam trošku napisem......asi maju vsetci dovolenky :)
Minulu stredu operovali mna. V Avelane. Krasnučka klinika a spokojnosť so všetkym a všetkymi.
Takze: Ešte som sa poriadne nevyspala , lebo dlhsie ako do 7ej nevydrzim lezat v polohe "ako v truhle" a bud ma boli chrbat alebo riť, tak musim vstať :( Pravidelne sa budim kvoli tomu tiez o 2ej a potom o 4ej ale zaspim hned. Vstavanie, tak to mam zaujimave, lebo kazdy den je to horsie, prsia su rano kazdym dnom tazšie a tazsie :D ale tak šlahnem si flector a zvykám si. Počas dňa je to s prsiami fajn(vlastne aj v noci), zatial ziadne pichanie, štipanie, bolenie,nič...len ťažba. Ale ten skafander mat na sebe este 3 tyzdne tak to ma asi zabije, lebo tam kde je ta guma, mam pocit ze mi niekto zlomil rebrá, take to mam pevne. Ved aj by som sa sama posadila z lahu zapojenim brusnych svalom ale to hned zacitim tie rebra a konec. A ten chrbat ma spociatku vobec nebolel az po par dnoch zacal.
Dovčera mi haprovala stale jedna dierka od drenu, nie a nie prestat tiect, tak snad je to tam ok a hlavne bez infekcie, ked som to musela stale prelepovat. Rukami sa mi da v pohode hybat ale nad hlavu som radsej neskusala. A takisto som ani skafander este nedala cely dole, len nakukam, nechcem ich vidiet take špicate a tvrde...nejak sa toho bojim :D Sprchovat som si ich este nespršila a ešte ani nesmrdim čo je super, utieram si paže len vonavymi vlhcenymi obruskami a este aj vonim od nich aj podprda, aspon ju nemusim prat :)
Ozaj a viete čo som hlavne chcela napisat? Mavala som akne-roky a uz ten tyzden co som mala mat opku mi zrazu vyrazky zmizli, tak som bola stastna ze ako super mi to vyšlo a nebudem na klinike uplne jak obluda a doteraz mam taku hladku plet, že...no neviem si to vobec vysvetlit a to som sa tak bala ze po anesteze to bude total katastrofa ked som tu citala ze sa vyhadzali baby co ani vyrazky nikdy nemali tak mi nebolo vsetko jedno. A na mna to ake blahodarne ucinky ma :D asi to budem mat psychicke! snad mi to vydrží a nezakrikla som to teraz...
Dnes som skusala podprdu co som si v zime kupila nevystuzenu bez kostic latkovu 75B a pekne mi ju didi vyplnili :)))))))))))) tak neviem ci este odpuchnu alebo co lebo vobec neviem ci su a ci nie su opuchnute ale uz by sa zmensit nemuseli.(obliekla som ju ale na ten "skafander" bo dole sa bojim dat tu pooperačnu.) Tak som rada lebo ked sa na prska pozeram v skafandri, tak ani nemam pocit ze som bola na plastike, vidim len take mini kopčeky. Fotky poslem az ked si dam skafander dole
Tak! Teraz čakam čo sa bude diat nasledujuce dni. Zajtra idem na kontrolu a teším sa na sexy Mladeka :D

romi

nanka
ahoj teraz som tu po dlhsom case,
...bola som na kontrole a doktor tentokrat reagoval super,povedal ,ze ked sa rozhodnem vybrat tak mi ich vyberie.sice lamentoval ,ze take vydarene ,ze je to skoda ,ale nakoniec sme sa dohodli ,ze ja si to poriadne ujasnim a ozvem sa.ja chcem ,aby mi spravil hned aj modelaciu ,uz ked budem v narkoze.je tomu 2tyzdne a povedala som si ,ze pockam este do konca jula.mam pocit ,ze uz to chcem mat za sebou ,len si neviem predstavit v tomto teple byt zaviazana a mam z toho trochu strach.dost ma v noci bolievaju a ako keby mi trpli.uz si sice na tieto zvykam ,ale aj tak ma to hrozne ubija psychicky.
...a ty ako?

solnicka1

Luca123
Mas stastie ze aspon priatel ta podrzal, mne byvaly priatel nnajprv stale nadaval ze uz nemam chudnut lebo mi visia prsia a ked som mu nato povedala ze aj tak rozmyslam o ppke tak sa vytocil ze mi sibe ze mam byt rada ze som zdrava. Doslo to az tak daleko ze je uz byvaly...Na vsetko frflal, bolo to o nervy: (

ivetka58

Iveta84
dakujem ,mne inak lekar dal na vyber mohla som si dat 385 ale som sa bala z ebudud moc velke ,chcela som mat take ako s push up podprdkov :)