Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

quixx

Susy1982
ahoj moja no druha opka uplne prebehla v pohode. Ja som ani po prvej nemala nejake extra velke bolesti. Sice pan doktor Cerven ma upozornil, ze to moze byt bolestivejsie pod sval, ale nic take sa nedialo. Dokonca ani tlak na hrudi som nemala ako po prvej operacii, len ma na pravom prsniku pobolievala rana a to bolo vsetko a samozrejme oblast krizov. Inac som to vydrzala bez liekov od bolesti. V utorok ma operoval pan doktor a vo stvrtok som bola uz na nakupoch. Porodit dieta cisarakom je podla mna omnoho horsie ako si dat spravit nove prsia. Ja som teraz tak spokojna ako nikdy.
Trosku mi pripominas moj pribeh. Moj manzel bol zasadne proti operacii aj ked sme sa spoznali uz som mala silikonove prsia. Uz po prvom tehotenstve som ho pripravovala na to, ze urcite si dam spravit po druhom dietati nove prsia, ale asi si myslel, ze od toho upustim. Po druhom dietati sa stav prs este zhorsil a tak som stale viac a viac zvazovala reoperaciu, ale manzel nechcel o tom ani pocut. Povedal, ze peniaze mi na to neda a tak som zacala setrit a aj tak som sla. Som si povedala ved vztah nestoji na prsiach. A teraz je maximalne spokojny. Ja som mu tyzden pred operaciou jednoducho oznamila, ze idem na to. Cely tyzden sa so mnou nerozpraval ani v den odchodu a po operacii som mu volala a potom uz bolo fajn. Sa tesil, ze dojdem domov ofukoval si ma a teraz je uplne spokojny len hovori, ze su dost velke. Podla mna su akurat. Nosila som 70C a teraz 70D. Chlapi su v urcitych veciach strasne konzervativni ale nakonie su s vysledkom spokojni.
Ja osobne by som do toho isla aj treti krát.
Baby ked to chcete nenechajte sa odhovorit. Z mojho okolia pri mne stalo iba zopar ludi, ale bohuzial manzel to nebol, tak ako pri narodeni nasho druheho dietatka, ktore sa narodilo s vrodenou vadou.

MirusQa555

Nela1985

Ahoj ja som bola v Kosiciach pri MUDr.Svehlikovy a som velmi spokojna z vyberom:))

Ale su tu baby co boli aj pri MUDr.Magdovi,tak su sa opytat ich,na nazor,ale ja by som urcite neminila

Skus si pozriet jeho stranku,napis si do googla len jeho meno a uz ti ho tam vyhodi.

A skus mu napisat aj e-mail,ved na konzultaciu mozes ist aj k viacerym lekarom a potom sa sama rozhodnes'

Dufam ze som aspon trocha pomohla:))

MirusQa555

bianka77

Ahoj neviem sice ako u koho,ale ja som bola uz po tyzdni fit a sem tam som zobrala maleho naruky lebo som to uz nemohla vydrzat:))

A maly sa po par dnoch co som ho nevzala na ruky uz ani poriadne nepozrel,tak som ho uz musela vziat

bianka77

bibi13
no v case operacie bude mat 20mes.,takze nedvihat ho bude zlozite :/ Preto som zistovala ci 2 tyzdne stacia...

zoe23

Iveta84

:)ja na 9.45, a ty si tam este pred tym bola na kontrole??
Tak to rada pocujem ze ti je dobre, uz sa nemozem dockat toho dna kedy aj mne tak bude :)

Iveta84

Zoe23
ja som bola operovana 01.07. a tiez idem 18.07. na stichy. Ty si na kolku? By sme sa mozno videli :))))

Inak citim sa dobre, trosku ma v nich pobolieva, ale v podstate dost dobre. Neboj, aj tebe to zacne ustupovat.

usko1us

ja malú v prípade núdze zdvihnem ale musím zabrať obidvoma rukami naraz,napríklad pri prebaľovaní ked musím podvihnúť zadoček len jednou rukou tak to dosť cítim, ale nebolí, len sa to tam celé nadvihne. ja pomoc u našich stále mám tak tu ešte zostanem, ale aj po dvoch týždnoch ked sa musí sa to zvládnuť dá. ja sa zase bojím,že ked mi ju tu tak rozmaznávajú, že si s ňou potom doma nedám rady.. :-)

inak mne malá asi na štvrtý deň na prsko nechtiac sadla.. tiež sa mi slzy do očí tlačili. bolelo asi pol dňa a potom prestalo..

Nela1985

Ahojte dievcata,
uz dlhsie sledujem tuto diskusiu, nechcem velmi narusit vase temy, no chcela by som trosku poradit kedze som na 90% rozhodnuta pre operaciu (tych zvysnych 10% mi doda dufam rozhovor s lekarom), chcela by som pomoct pri vybere... Mate niektora odporucanie na dobreho plastickeho chirurga v Kosiciach?

Dakujemm.

bibi13

Zoe23

Ani mna extra chrbat nebolel.. len sem tam..

Mona

Neboj bude dobre.. skus nemysliet na to.. pobolievat to este bude...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk