Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

bibi13
no v case operacie bude mat 20mes.,takze nedvihat ho bude zlozite :/ Preto som zistovala ci 2 tyzdne stacia...

zoe23

Iveta84

:)ja na 9.45, a ty si tam este pred tym bola na kontrole??
Tak to rada pocujem ze ti je dobre, uz sa nemozem dockat toho dna kedy aj mne tak bude :)

Iveta84

Zoe23
ja som bola operovana 01.07. a tiez idem 18.07. na stichy. Ty si na kolku? By sme sa mozno videli :))))

Inak citim sa dobre, trosku ma v nich pobolieva, ale v podstate dost dobre. Neboj, aj tebe to zacne ustupovat.

usko1us

ja malú v prípade núdze zdvihnem ale musím zabrať obidvoma rukami naraz,napríklad pri prebaľovaní ked musím podvihnúť zadoček len jednou rukou tak to dosť cítim, ale nebolí, len sa to tam celé nadvihne. ja pomoc u našich stále mám tak tu ešte zostanem, ale aj po dvoch týždnoch ked sa musí sa to zvládnuť dá. ja sa zase bojím,že ked mi ju tu tak rozmaznávajú, že si s ňou potom doma nedám rady.. :-)

inak mne malá asi na štvrtý deň na prsko nechtiac sadla.. tiež sa mi slzy do očí tlačili. bolelo asi pol dňa a potom prestalo..

Nela1985

Ahojte dievcata,
uz dlhsie sledujem tuto diskusiu, nechcem velmi narusit vase temy, no chcela by som trosku poradit kedze som na 90% rozhodnuta pre operaciu (tych zvysnych 10% mi doda dufam rozhovor s lekarom), chcela by som pomoct pri vybere... Mate niektora odporucanie na dobreho plastickeho chirurga v Kosiciach?

Dakujemm.

bibi13

Zoe23

Ani mna extra chrbat nebolel.. len sem tam..

Mona

Neboj bude dobre.. skus nemysliet na to.. pobolievat to este bude...

ivetka58

Mona6
neboj sa a skus nemysliet na to,po mne prebehla Lexi [psik}ked som lezala a tiez som sa potom stale len kontrolovala ...s lavym prsnikom som mala stale problem bolieval ma do 7 tyzdna a momentalne na plno zarezavam v praci a dost pocitujem pravy prsnik :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk