Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

ivetka58

ja to mam presne to iste a to nosim uz podprsenky a nie stahujucu..jasne ze v satach je to ine,ale ja nemam ziadne velke vystrihy ,prsia mi nie je vidno a v tricku nikto nic nema sancu vidiet,nikto nic nezbadal ..a mna to tiez trosku stve, ale v plavkach a v spodnom pradle je to super pocit:)

ivetka58

Iveta 84
V mojom okoli si nik nevsimol ze mam nove prsia a mne to vyhovuje,vie to len par ludi ktorym som to povedala....nosim bavlnene podprdky ....ked si dam podsitu alebo push up tak si to potom mozno niekdo aj vsimne :)
Prsia som si dala robit koli sebe a som velmi spokojna ,hlavne ze budu super v plavkach

Iveta84

Baby, nemozem si pomoct. Ale ja ked sa obleciem tak normalne sa mi zdaju tie prsia total male. Dufam ze to robi len ta pooperacna, ale mam ich uuuuuplne nenapadne, nikto si nic nevsimol ze som vobec niekde bola. Ako ked sa vyzleciem, su tam :) ale inak nenapadka. Fakt snad len ten korzet a v normalnej podprde to bude ine.

question

iveta84
ja som sa po opke neuveritelne vyhadzala,-dekolt aj tvar- ale ze des des, este stale nie som v poriadku, aj ked sa to lepsi... a myslim, ze aj angie77 to spominala.ak sa mylim, tak sa ospravedlnujem:)
tiez ma to pekne stve...

question

luca123
ty si uz dost dlho po opke..ale ked doki vravel, ze to moze byt oki, tak ver ze sa nic nedeje abude to dobre... drzim palce...

Luca123

Baby dikes,

uvidime ako to bude zajtra,pozajtra a pripadne pojdem. No mam to dost daleko z BA do BB tak preto sa mi tam nece prehanat. Dr. Vravi,ze na 90% to nic nebude. Supla som novalgin,natrela nechtikovou mastou a uvidime...

Titten

Luca123,

neznie to vobec v pohode, vyplasilo by ma to rovnako. Urcite radsej nech to lekar pozrie. Drzim palce, aby vsetko bolo ok, lebo tie prska mas krasne, tak nech take aj ostanu.
Akoze jasne, ze moze byt podla mna nejake to pichnutie, alebo diskomfort ked sme este pomerne kratko po opke, ale nie nejaka odrazu bolest vyrazna. Napis potom, co doktor vravel, snad to nemas daleko

fashionisdrug

Luca123

Akeho mas doktora? Ja si prsia este len idem dat,ale kamoska mala komplikacie a hned sla k doktorovi a povedal jej, ze je vzdy lepsie radsej prist,lebo nakoniec zistili,ze mala pokrceny implantat.

fashionisdrug

ALL:
Baby je tu niektora,co bola u Dr.Cervena a ma gulate 400ky, ste spokojne,ziadne komplikacie? nie je to moc velke? moc ovisnute? Ja tam idem v auguste.

Iveta84

Luca123
neviem poradit, som iba 2 tyzdne po. Ale poviem podla seba. Tiez by ma to vyplasilo a chcela by som doktora aby sa vyjadril. Ak mozes asi chod.