Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

AiksaS

Nunik_
Ano bola som v saci. Operovala ma p. Primarka Kacmarcikova. Spokojnost 200%. :)
No len tiez si neviem predstavit, ze si mam dat podpiru s kosticami... Vsetko je super. Ruky zdviham v pohode, vcera som si sama umyla vlasy v predklone... Mna trapia tie rebra. Strasne ma to tlaci, velmi zle sa mi dycha. A boliiiiii chrbtica

Sandritta

AiksaS

Pokial mas korzet az tak moc stiahnuty, kludne si ho nejako trochu povol, no to stiahnutie ma svoj vyznam, hlavne ten prvy mesiac Ti mozu prska este viacej opuchnut a zevraj aj zakrvacat (tak povedali mne), tym ze su stlacene tak sa ti tak nerobi opuch a v prvom rade Ti to drzi implantaty na mieste! Tie prve tyzdne (6 tyzdnov) sa Ti vytvara kapsula okolo implosu a ten prirasta k okolitemu tkanivu, preto toto obdobie je najdolezitejsie. Takze opatrne zase aby si si neuskodila.
Ja som mala povolenu sprchu na 6-ty den, no isla som az po vybrati stehov. Po 2 az 3 tyzdnoch som si cez den dava druhu pooperacnu elasticku podprdu, ktora ma az tak nestahovala.
Co sa tyka tych kostic, neviem si predstavit ze by som si par tyzdnov po opke dala taku podprdu, teraz sa mi z toho jezia vlasy. Jedine ze mas rez okolo bradavky alebo pod pazuchami. Ja mam v podprsnej ryhe a kosticove podprdy som mormalne zacala nosit asi az tak po 2 mesicoch.
Inak gratulujem k prskam ;)

AiksaS

Ahoj kocky. Som 4den po op. Prsia su dost citlive. Mam 350 vysoky profil. Uz som si sama umyvala vlasy a v pohode. Len sa chcem opytat kolko dni po op ste si zlozili podprdu? Ja ju mam strasne tesnu. Bolia ma z nej rebra. Tak si ju zapinam iba na dva haciky, zvysok je povoleny... Dr mi kazala sa uz dnes sprchovat, podprdu dole a dokonca ma poslala kupit si nejaku s kosticami. Tak neviem? Nemozem si nejako ublizit al poskodit tym ze ten korzet nenosim stiahnuty???

Sandritta

lauritania,
Ja som ich tiez mala prve dni deformovane. Ked som ich prvy krat videla som myslela ze budem plakat. No chce to naozaj cas kym sa vyformuju a sadnu.
K postave ich mas uplne akurat. Ja mam tiez prirodzene k postave a niekedy mi prebehne hlavou ze mohli byt vacsie ale zase takto to je uplne optimalne, prirodzene.
Ja uz som aj rozmyslala nad tym, ze ti doktori davaju velkosti presne k postave pacientky, aby to nebolo take napadne, lebo inak by tu chodila sama Pamela Anderson :D

lauritania

sandrita - dakujem , áno - teraz su uplne ine ako boli v tie prve dni . je to fakt rozdiel . a k lepšiemu !

...dnes ked pozerám tie prvé fotky tak mi pridu take deformované , ale to je tými prvými dňami , a otlačkami podprdy ...

- som rada že tak sadli . aj tak nie su dokonalé , ale som spokojná ... teraz ako som si na ne zvykla a na tu velkosť , tak by som pristala aj keby boli väčšie . hi .... teraz su také trojky a su viac taka prirodzena velkosť k postave . žiadne bomby ...

Olesya

Tak som hladala tu temu....niekomu dr dovolil do solarka uz po dvoch tyzdnoch. Niekomu az po siestich....niekomu 3 mesiace...jazvy ale prelepit!

Ak je vsak rez okolo dvorca, tak vtedy je praveze ziaduce, aby jazvy stmavli....tak tie sa neprelepuju....

Vedela som, ze nieco take som citala. Ale bolo to uz davno, tak som to trosku poplietla.ospravedlnujem sa;-)