Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

ivetka58
Ahoj mas pravdu, neviem sa dockat ...este triiiii mesiace presne 09.10 je operacia. co dovtedy budem robiiiit :)
citat tu forum a zbierat info a pozerat fotky a tisko zavidiet vam dievcatam ;)

zoe23

Iveta84

dakujem, si zlata :)
Viesco doky bol uz podla mna zo mna na nervy, lebo tolko tabuliek co sme my presli este aj arion a stale bolo nieco naprd, hlavne širka, lebo nechce mi dat vacsiu ako 12-lebo to je moje povodne ohranicenie prsa a vsade pri takychto velkostiach bola vacsia. Dnes som mu dala riadne zabrat chudakovi :D
No pri 350 a vlastne celkovo to CPG313 on to ratal nejakym vzorcom na kalkule a vyslo mu nieco ze 3,777 a ak som dobre pochopila tak az od 4 sa mozu davat. Ako myslim ze z mojich rozmerov hrudnika a...to vyratal. A mohla som aj vysoky profil mat ale tam sa uz mne zdali tie projekcie pre mna vysoke(myslim cpg323)

Iveta84

Zoe23
Zajtra na teba velmi myslim, neboj doktor da aby si bola pekna :))) len tak pre zaujimavost, preco ti vylucil 350? Musis mat len stredny profil?

zoe23

Iveta84

tak z toho co si mi pisala to vyzera ze uz sa mas teda fajn :) tak to je dobre. Dnes som bola s dokym a vylucil mi tie tvoje 350ky. Ja by som najradsej mala 350/360 lenze nic take pri strednom profile plus nie je :( on ze mozem si dat vyrobit na mieru ked chcem :D ale to vazne myslel. No tak sme skoncili pri 330 alebo 375. No som velmi zvedavá.

Angela3531

Luca123. Ahoj Lucka,mas velmi pekne prsia asi najkrajsie co som pozerala v galerke..ja mam 400 vs ES,teraz trosku lutujem ,ze som nesla do 450.som len 5tyzdnov po opke. Nemas pocit,ze by sa po case nejak zmensili?ja sa stale pozorujem a dufam,ze sa to velmi nezmensi,ked sa to usadi..

Sarinkaaa

All, Luca123, ivetka58

baby objavila som stránky e-shopu triola a timo.cz, majú rôzne velkosti od obvodu 65 až po košíky G, tak skúste pozrieť či sa vám niečo bude páčiť

Ja som mala mať konzultáciu u dr.Mládeka 2.júla, ale musela som sa preobjednať a termín konzultácie mám až 27.augusta a hneď v septembri chcem opku.

ivetka58

Lua123
Dakujem ,ja som tiez spokojna velmi sa mi pacia,konecne som spokojna ked sa zobleciem a aj ekd si nieco skusam lepsie to vypada ked je dekolt plnsi :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk