Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bianka77

menndy ,sandrine7
super :)
sandrine7
to mas pod svalom predpokladam....ty si chcela iba 260ml? To iba ber s rezervou....lebo pri tych cislach co su tu...ja stale riesim tu velkost lebo to na kazdom vyzera inak....

Iveta84

Queen

Ja si ta pamatam a neuveris ale vcera som na teba myslela :) teba operoval tiez mladek, ty si uz bola na reopke :) mam pamat....
Sila s tymi stehmi. Zase sa ta ale opytam. Kedy si zacala s kokosovym olejom natierat? Som zabudla...

Iveta84

Zoe23
Presne takto tyzden dozadu ma operovali, v pondelok. Dokazem uvarit obed, umyt si hlavu, neberiem ziadne tabletky od bolesti. Jedno prso mam opuchnutw viac ako druhe. Stipanie stale citim ale uz menej, uz aj svrbi, aj vrni aj prelieva :DDDD a boli ma chrbat. Ale kazdy den som vonku, chodime s drahym na prechadzky. Uzivame si volno bez deti :))))

Titten

Ahojte, ja som dnes bola po 100rokoch behat, podprda drzi famozne, prsia sa ani nepohli, absolutne necitim diskomfort pri behu, akoby som tie prsia mala odjakziva. Som 7tyzdnov po opke, prsia uz maknu zhora dost, ziadne podkozne stehy necitim, ani neviem,ci som mala nejake alebo nie. Stehy mi po tyzdni vyberali nejake

queen

Ahojte ceckane,
Dnes som bola prvý krát vonku bez podprdy :-) t.j. 3,5 mesiaca od opky. Inak stále cítim podkozne stehy ... Je vás tu toľko nových, to uz tie silikony musi mat každá druha baba :-D

zoe23

Iveta84

kráti kráti, veru!cez den som este na to nemala čas mysliet ale teraz k veceru...uz aj stres ma zacina chytat :) ale skor z toho ze nieco zabudnem :D ako napr. ze nesmiem jest, piť...
A ty to mas ako teraz s prsiami?bolia, stipu alebo svrbia?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk