Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Susy1982

Luca123
ty uz mozes plavat,myslim tym ako ze pri tom namahas prsne svaly? Alebo si len tak vo vode?Plavat sa ma co najneskor ,tak po 3mes. je to isty druh napnutia prave tych svalov ,kt. boli chirurgicky,,narezane,, a vo vnutri to este nemusi byt absolutne ok,fakt ide o to ako dlho si po op.... Pokial necitis problemy pri plavani ani po nom ,tak fayn,ale radsej este neplavaj...mas krasnucke prsicka,ja osobne ti odprucam neplavat, alebo sa nejako setrit pri tom ....

Luca123

ALL

Caute baby,

moc sem uz nechodim ale chcem sa spytat predsa. SOm 10. tyzden po opke a niekedy ma na viac dni zacne boliet v lavom prse zospodu a zboku z vnutornej casti. Neviem, ci je to tym, ze som ich mala skoro cely vikend bez podprdy a v plavkach ktore ich v podstate nedrzia alebo plavanim trosicku. Nerozumiem, ci to mam riesit, ked uz je to vyse dvoch mesiacov alebo je to normal. Inak sa to da vydrzat ale citit to...dakujem

ivetka58

Iveta84
ja som 7 tyzdnov po a uz mam pocit ze su rovnake a celkom aj mekke aj sa daju dat pekne k sebe ,do nedavna som mala stale lave vacsie ako prave :)

Mona6

Iveta 84
Ja som dnes 11 deň po a stále mam jeden prsnik citlivejsi a opuchnutejsi, vraj je to normálne a môže to trvať aj niekoľko týždňov. Idem popoludní na kontrolu tak sa opýtam a napíšem:)

Iveta84

Babule co mate trosku dlhsie po...

Kedy zacina ustupovat opuch? Ja som iba tyzden po opke. Ale jedno prsko mam viac opuchnute ako druhe. Proste kedy vam zacal opuch ustupovat ak ste ho mali...

bibi13

Matulka23

Tak ked mozem nosit podprdu ja, tak ty urcite..

Nepouzila som ho a ani nebudem, vratila som ho spat.. citala som to na nets, ze sa to vie aj zhorsit.. radsej si kupom tie silikonove platky.. ja to praveze pouzivat mam.

MirusQa555

asaabloy

Nic si z toho nerob ani ja som nemala vela podpory,ale co uz chcela som ich a bodka:))

Hlavu hore,ked uz budes po budes rada ze si do toho sla a vsetci ti budu ukradnuty:))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk