Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luca123

Angela3531

Dakujem pekne....som spokojna veru,len ma teraz trosku trapi bolest mala ale hadam to bude ok. Aj doky mi dnes pisal na fb,ze je velmi spokojny aky je konecny tvar,tak ma potesil. Veru sa mi zdaju trosicku mensie nez po prvych dvoch tyzdnoch ale stale pocuvam,ze su akurat. Ked si dam taku light push up,tak aj priatel povedal,ze je to uz max hranica co je pekne a co je mega...ale ja som schpna vsetko. Tiez som sa bala ist na 450 ale podla mna je to ok teraz ;) musim kuknut aj tvoje foto

Luca123

Angela3531

Dakujem pekne....som spokojna veru,len ma teraz trosku trapi bolest mala ale hadam to bude ok. Aj doky mi dnes pisal na fb,ze je velmi spokojny aky je konecny tvar,tak ma potesil. Veru sa mi zdaju trosicku mensie nez po prvych dvoch tyzdnoch ale stale pocuvam,ze su akurat. Ked si dam taku light push up,tak aj priatel povedal,ze je to uz max hranica co je pekne a co je mega...ale ja som schpna vsetko. Tiez som sa bala ist na 450 ale podla mna je to ok teraz ;) musim kuknut aj tvoje foto

Mona6

Ahojte dievčatá,
Takze moja kontrola včera ok, som 12 dni po opke, 3 týždne od opky mozem už nosiť podprsenku normálne - nie športovú ani vystuzenu, na noc sťahovanie pooperacnu. Po 6 týždňoch od opky už môžem všetko , že 6 sty týždeň je prelomovy.
Videla som si prvý krát prsia, ešte sú opuchnute a neurciteho tvaru;) . Obliecť a pichat ešte môžu dlhšie..

assaabloy

ivetka58
Ahoj mas pravdu, neviem sa dockat ...este triiiii mesiace presne 09.10 je operacia. co dovtedy budem robiiiit :)
citat tu forum a zbierat info a pozerat fotky a tisko zavidiet vam dievcatam ;)

zoe23

Iveta84

dakujem, si zlata :)
Viesco doky bol uz podla mna zo mna na nervy, lebo tolko tabuliek co sme my presli este aj arion a stale bolo nieco naprd, hlavne širka, lebo nechce mi dat vacsiu ako 12-lebo to je moje povodne ohranicenie prsa a vsade pri takychto velkostiach bola vacsia. Dnes som mu dala riadne zabrat chudakovi :D
No pri 350 a vlastne celkovo to CPG313 on to ratal nejakym vzorcom na kalkule a vyslo mu nieco ze 3,777 a ak som dobre pochopila tak az od 4 sa mozu davat. Ako myslim ze z mojich rozmerov hrudnika a...to vyratal. A mohla som aj vysoky profil mat ale tam sa uz mne zdali tie projekcie pre mna vysoke(myslim cpg323)

Iveta84

Zoe23
Zajtra na teba velmi myslim, neboj doktor da aby si bola pekna :))) len tak pre zaujimavost, preco ti vylucil 350? Musis mat len stredny profil?

zoe23

Iveta84

tak z toho co si mi pisala to vyzera ze uz sa mas teda fajn :) tak to je dobre. Dnes som bola s dokym a vylucil mi tie tvoje 350ky. Ja by som najradsej mala 350/360 lenze nic take pri strednom profile plus nie je :( on ze mozem si dat vyrobit na mieru ked chcem :D ale to vazne myslel. No tak sme skoncili pri 330 alebo 375. No som velmi zvedavá.

Angela3531

Luca123. Ahoj Lucka,mas velmi pekne prsia asi najkrajsie co som pozerala v galerke..ja mam 400 vs ES,teraz trosku lutujem ,ze som nesla do 450.som len 5tyzdnov po opke. Nemas pocit,ze by sa po case nejak zmensili?ja sa stale pozorujem a dufam,ze sa to velmi nezmensi,ked sa to usadi..