Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Iveta84

dobre ze hovoris ze nemas pocit ze by boli velke, lebo z tych fotiek to je tazko...uz neviem kedy skresluju a kedy nie.
Aj sdrenmi si ma upkojila :)
Az na 17ty den na stichy, kazdy inak jak vidim :D

Tak sa drzkaj a šetri sa :)

zoe23

menndy

ved jasne mas byt na co vytesena.
Ano, ja uz konecne v stredu idem na to, mne sa to vlečie hrozne a nervozna som ze na poslednu chvilu sa budu vyberat imploše :(

Iveta84

Zoe23
Moja, ked sa na seba pozriem v zrkadle v podprde, vobec nevyzeraju velke a to mam opuch. Cize ked odpuchnu a casom sa usadia atd, ja som velmi presvedcena ze budu akurat a velmi som sa bala tej 350. Len pre priklad, teraz som si zmerala obvod aj s opuchom a cez prsia mam 87cm. Cize nic hrozne :) ked som ich zbadala, jasne ze su to take dva tvrde kamene ale tesim sa ak sa to casom zmeni :) dreny neviem. Nemala som ziadne vnimanie k nim, ked som videla co z nich ide, bola som aj rada ze to ten doktor dava a ide to z tela von a vybratie je otazka sekundy, ani nevies a su prec. Mna to nejak nebolelo, trosku neprijemny pocit nic viac. Ja som pred opkou nemala ziadne ukazkove prsia, ved to je vidiet a doktor spravil maximum :)

Inak, na piaty den sa kludne mozem osprchovat a prelepit nanovo a potom zase o 5 dni. Ze nemame sa zbytocne stale sledovat, jasne ze kludovy rezim ale nic sa vraj nedeje ak si lahnem a na 15 minut si povolim podprdku a necham prsia podychat a uvolnim sa. Taktiez ak treba ze rychlo podprdu preprat ked bude treba. Na stichy pojdem az na 17 den, tak ma objednal.

menndy

zoe23
ok poslem.:) tak ano som vytesena..:) sama vidis aka je to zmena a povedala by som ze dost velka.. sama nechapem jak to spravil:) inac teba opka len caka?

zoe23

menndy

zlatá,jaka vytešena! tak ked uz budes mat pocit ze nostek ma uz finalnu podobu, tak posli este foto, ja som zvedava a velmi obdivujem ake kuzelne veci vedia robit tí plastickí chirurgovia :)

menndy

zoe23
dakujem krasne:) jasne ze som spokojna.:) len nostek na tej foto je 2 tyzdne po opke.. a teraz som mesiac.. a stale sa to vselijako tvaruje.:) tak sa tesim na celkovy vysledok.:) ale samozrejme ze sa velmi tesim

zoe23

Iveta84

no az teraz sa mi podarilo pozriet foto a musi povedat, ze dobre doktor vybral 350ml :) A sranda ze ta elipsovita baza implosu vobec nevyzera ako elipsa, skor naopak.

A ty mas ake pocity ked si sa 1.x videla? A dreny si ako zvladla? Ja sa ich dost bojim, preto sa to kazdej pytam.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk