Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivetka58

Iveta84
ty ides kedy na operaciu,neuveritelne foto po porede a teraz ,ja som nemala taky rozdiel aspon si to nepametam

Nena1

solnicka1
skúša sizerom, až potom sa rozhodne. Pre mňa mal 325,365 a 410 ml. Najmenšie som odmietla, pretože pod 350 som nechcela ísť a ostatné som nechla na ňom, nech rozhodne. Po prebudení jeho prvé slová boli "máte tam 410ml" :-)) Ináč tých 410ml som sa bála, ale teraz ďakujem doktorovi, že ich tam natlačil. Som max. spokojná! Nechcela by som ani viac ani menej :-)

solnicka1

U Mladeka je super to, ze az na sale ti skusa kolko ml, ze vidi realne co vyzera najlepsie a nie iba odhadom. Keby som isla k Mladekovi tak by som mu asi povedala nech mi to urobi tak ako povedal Trska: )) Uz mi z toho riadne sibe, galeriu pozeram stale dokola, aj v robote, kolegyna sa mi smeje ze uz pozeram kazdym okom inam ako stale tie cecky pozeram: )))

solnicka1

Nena 1, Iveta 84,
Vnutorny pocit ma skor taha k Trskovi, ta konzultacia sa neda porovnat s konzultaciou u Mladeka a u Racza. Plus na opku aj domov by som isla peso lebo Snop mam asi 100 m od domu a plus je este lacnejsi. Ale predsa len vaham lebo od Mladeka su tiez krasne prsicka v galerke. Trska povedal ze cez bradavku by vlozil implos pod sval plus korekciu by urobil miernu lebo bez nej vraj vysledok nebude dlhodoby pri tej vahe implosov 450ml.Mladek povedal ze korekcia nie je nutna a implos by mi dal pod zlazu - teda pod fasciu aby to lepsie drzalo... tak ako sa mam teraz rozhodovat...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk