Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Skecherska

Pár dni som tu nebola. Tak aspoň teraz moje pocity- som deviaty deň po opke, cítim sa ešte veľmi nekomfortne, ale tak veľmi som tuzila po normálnych:) prsiach, že ja so ani nerozmyslala nad tým či budú a kedy mäkké.. V dnešnej dobe keby to nemalo byt časom ok by si to toľko dievčat nedávalo a aj vo fórach nechvalilo. Moje rozhodnutie manžel podporil a ostatní ma nezaujimali. Rodičia boli proti. Svokrovci ticho akceptovali, znami sa z toho smiali a odsudzovali. Mne na tom ale nezáleží. Ja som po nich tuzila a psychicky sa už teraz cítim lepšie. Že keď aj nebudem mat veľké prsia, ale aspoň nejaké a plne:) . Postúpila som operáciu kvôli sebe a tak to aj vnímam. Som šťastná a spokojná.. Myslím, že pre každú ženu je dôležité ako vyzerá a podľa toho sa aj cíti.. Nedajú sa odhovorit. Stojí to za to . A to ti poviem , že jam štyri deti - najstaršia dcéra už bude mat 20 a najmladší syncek 1 rok:) nemôžem ho drobceka ani na ruky zobrať a všetci mi pomáhajú, nakoniec aj moja matka došla na výpomoc s deťmi a domácnosti, lebo manžel už musí do práce.

assaabloy

Susy1982
aj ja som cakala, ci niekto zareaguje. tiez nemam vela podpory od nikoho, idem do toho sama, len este tri mesiace do operacie.neviem sa dockat. takisto mam obavy ako sa zmenia prsia po tehotenstve. dufam, ze nie natolko, aby som ich musela znova menit. myslim ze je to u kazdeho individualne, ale bola by som rada, keby tu nejaka baba s takouto skusenostou zareagovala nato. ;)

Susy1982

Skecherska
vidim ze nik ti neodpisal a ja mam pauzu pred druhou prac. smenou a vramci relaxu popzeram aj toto forum aj ked temy v nich boli dnes vcelku zaujimave...Ale vratim sa k tvojej otazke ,keby boli silikony napohmat take neprijemne, neboli by take popularne a coraz viac oblubene.Ale az po urcitej dobe od op, do 3mes. postupne meknnu .naozaj su prijemne ,mekke na dotyk...So mnou sa moj priatel takmer rozisiel koli operacii prs,tiez ma odhovaral potom rezignoval ,suhlasil a ked prvy krat videl moje prsia po operacii a po op boli,spicate ,opuchnute to bol cirkus....Asi 6tyz. trvala tato kriza a to bol cas kedy som potrebovala psych. podporit,a tak som zacala uvazovat si ich koli nemu a nasmu vztahu dam odstranit....Stres..Cas plynul ,ja som bola trpezliva a tolerantna a teraz po case si zvykol a pacia sa mu,a je uz vs. ok.....mini pribeh aki su muzi niekedy zbabelci,hlavne ked clovek potrebuje oporu...

Angela3531

solnicka1 ahoj,mala som take slabsie jednotky,skoda namam foto...ale ake povolene po dvoch detoch..fotky trosku zvacsuju,v skutocnosti sa mi zdaju mensie