Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

menndy

nena1
ale krasny je ten vrch.:) super tvar ma.:) no ja prosim ta uz so 5 kupila..:DD a kazda ma pomaly inu velkost..:D

menndy

nena1
jaj..ale tak podla pooperacnych sa vobec netraba riadit.:) no uvidime ja mam este len mesiac zasbeou.. tak uvidime.. tiez mi pomaly maknu.. ale pohnut sa s nimi moc neda.. ale som velmi spokojna.. dufam ze sa budu dat pekne k sebe...

Nena1

menndy
kúp si jednu - max. dve podprdy. Potom dokúpiš :-) Tá žltá nie je podprda, to je vrch plaviek z New Yorkeru

Nena1

menndy
pozerala som spätne Tvoje príspevky a máš podobnú postavu ako ja. Ja mám 170 cm, 55 kg a pod prsami som mala 73 cm. Pooperačnú podprdu Červeňovky nosíte inú ako od Tršku, takže podľa toho by som sa neriadila. Prsia sa mi veľkosťou práve že vôbec nezmenili. Čo sa aj teším. Ale vraj až po 3 mesiacoch je výsledok cca definitívny. Tak pevne verím, že to tak aj ostane ako doteraz. Samozrejme začínajú pomaličky mäknúť, usádzať sa a vyzerajú čím ďalej prirodzenejšie, ale úplne k sebe ich ešte nedám. Ja mám aj trochu širšiu hrudnú kosť a tým aj medzera medzi prsiami je trošku väčšia.

menndy

nena1
ja som mala 70C pooperacnu.. inac moc sa ti zmenili prsia? lebo ty si uz 2 mesiace.. lebo ja stale nevime ci si mam uz kupovat podprsenky aby mi sedeli .. alebo nech su tesnejsie.. ak mi nahodou este prsia spadnu aby boli dobre sama neviem...inac tu zltu mas krasnu.. kde si to kupila??:D

menndy

nena1
no doktor mi kazal 70c ale to su mi male tak mam 75C a ty? dnes som akurat hodila este dve fotecky.. tak uvidime kedy pridaju.:)

menndy

nena1
jasne vydrzim.. ale tak ked kustik pozdviham nohy..:D myslim ze tym nic nepokazim.:D alebo viackrat pojdem schodami.:DD