Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mona6

Ivetka58
Snažím sa. dokonca manžel s malými deťmi sú u svokrovcov až zajtra dôjde, a ma cely týždeň dovolenku aby mi pomohol:)

ivetka58

Nena1
tesim sa s tebou :)
zajtra po rpaci hned pokukam, urcite su krasne tomu verim :)
ako dlho si sa pohravala s myslienkou dat si silikony?

Nena1

ivetka58
ďakujem! Bradavky vôbec neboleli. Mňa celkovo opka veľmi nebolela. Keby som mala ísť znova, tak nemám problém. Najhoršie to bolo len s chrbticou. Vôbec som nemohla spať. Dnes som poslala nové fotečky, tak zajtra asi budú v galerke. Strááášne sa vytešujem aká som teraz cica-mica :D :D :D

ivetka58

Mona6

u nas nik nevie ani mamka moj ani segra ,nik veru ...mozno niekomu aj poviem ked v elte pridem na sk ,uvidim
tu som povedala par kamoskam ale aj to po operacii mozno rpeto ze sa to ta rychlo zbehlo necakala som dlho tak nebol cas

Mona6

Iveta 58
Ja som tiež mala najskôr zábrany o tom hovoriť rodine a známym, potom som si povedala, že všetci mame rovnaké možnosti ...

Mona6

Ivetka58
Snažím sa. dokonca manžel s malými deťmi sú u svokrovcov až zajtra dôjde, a ma cely týždeň dovolenku aby mi pomohol:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk