Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Iveta84

Zoe23
Myslim ze zatial to zvladam dost dobre. Nehovorim ze neboli, ale da sa to normalne vydrzat. Dnes sa prechadzam dost po izbe, sama vstavam z postele.... Akurat som riadnenafuknuta z tej narkozy. Zajtra som zvedava, jasne ze to nebude take ako ma, ale tesim sa na prvy moment :)

Mona6

Iveta84
Gratulujem k opke:):) a prajem rýchle ustúpenie bolesti, veľmi som na teba v pondelok myslela- ja som bola na opke min. štvrtok:):)takže tiež som "čerstvá"

All
Dievčatá, som piaty deň po operácii, včera som už bola celkom v pohode, dnes som sa trocha pomotkala po dome, vlastne som už ani neležala a začal ma dosť poboliebať prsník čo bol predtým skoro bez bolesti a pravý bolestivý už skoro nebolí.
Myslíte, že sa to môže byť? Zdá sa mi, že tan ľabý je aj trocha opuchnutý oproti pravému a citlivejší samozrejme...Asi som ale nemala čakať, že po piatich dňoch nebudem mať žiadne bolesti, že?

zoe23

Iveta84

jej tak aj fotit budes uz, no super, lebo ja sa uz musim v utorok rozkyvat a tie 350 sa mi pozdavaju, tak som zvedava...
Ty jaka rychla, uz aj rukami hybes :)

Iveta84

Zoe23
Ano mam 350ml vysoky profil. Zajtra ked mi budu dreny vyberat chcem aby ma odfotili :) doktor mi povedal ze tie vyzerali najlepsie na mne.

Iveta84

No baby, ja ze si po obede trochu schrupnem :D a spala som skoro 5 hodin :))))))
Po obediku hovorim sestricke ze ok vyskusam nieco od bolesti, doniesla mi ten flector a to je ina pecka! Fakt mi rychlo zabral a uplne super ucinkuje. Inak ja ruky mozem normalne dvihat aj za krk ich dam. Jediny "problem" ktory zatial mam je ze prave prsko dost stipe. Vraj to kvoli drenu. O lavom ani neviem. Inak staraju sa tu o mna uzasne.

so.nickaa

Jany7543

Dakujem:))

Menndy

Idu mi mierne uz k sebe, trosku mi uz odpuchli a zmakli ale fakt len trosku. Inak akurat som v marks&spanceri a tu maju velmi pekne nepushapkove take kriklavo ruzove aj leopardie ale aj cierne..a aj v H&M som si nasla:)

menndy

Jany7543
to by aj mna zaujimalo :)
tak baby ? kedy ste mali Push up? lebo ja som zatial nezohnala normalne bez... jemne je kazda vystuzena.:(