Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

so.nickaa

Iveta84

super,som rada ze zvladas a ze to dobre dopadlo:) Inak prve 2-3 dni som aj ja viacej citila pravu stranu a potom sa mi to prehodilo a viacej ma pobolievala lava, pravu som potom uz ani necitila..neviem preco:) Inak dnes idem do Avelane na vybratie stehov tak ti apson zakyvam do okienka:)

Iveta84

Caute babule :)
Vcera som bola uplne nemozna, hlasim sa dnes. Ranajky mam za sebou, hned mi je lepsie. Bolesti su, ale to opisovat nemusim :) myslim ze mam nakoniec 350ml, ale opytam sa doktora ked pride. Lavu stranu citim ovela menej ako pravu a tusim to byva skor naopak :) som rada ze to mam za sebou :))))

assaabloy

MirusQa555
mne tu pisala michala1212 ze jej sa tvar prsnikov nezmenil po kojeni...tak ako je to teraz? myslis, ze po tehotenstve sa zmenia prsniky natolko, zeby som musela znova menit silikony?? toto by bolo vediet teraz. inak urcite pojdem do kosic.

MirusQa555

Assaabloy

Tak uz sa musis rozhodnut sama,ale ja som bola spokojnaa;))
A myslim ze su tu aj baby co boli po kojeni a treba potom menit silikony,vies predsa sa ti ten tvar prsnilov o dost zmeni;))
Deturence su poriadny savci;))

MirusQa555

Jany7543

Ahoj a dakujem;))
Ale bolesti uz nemam som uplne v poho ako keby som ani na opke nebola,tak som velmi rada.

michala1212

assaabloy

no ved uvidim, zvazujem vsetky moznosti, hlavne asi pockam na tu Cervenovu sukromnu kliniku, ktovie kde si ju chce otvorit a podla toho sa rozhodnem. v septembri som objednana na kontrolu,tak uvidim co mi povedia

assaabloy

michala1212
tak ja som bola stastna ze som sa dostala do BB a to priletim zo zahranicia a som z michaloviec, takze sa vela nacestujem. no MirusQa555 prave po operacii mi povedala kde bola operovana a kolko platila. je tam skutocne velky rozdiel a dufam, ze lekar odbornik rovnako dobry, aspon ona je s nim velmi spokojna. Ja som mu hned do Kosic napisala a vsetko je vybavene. ak by som bola v tvojej situacii, tak do kosic by som isla, ak hladas teda nieco lacnejsie, pretoze tu ide o dost velku sumu. vychod predsalen este je lacnejsi nez zapad. inak v BB pri panovi Cervenovi mnozstvo spokojnych zien tiez, no uz je to o cosi drahsie, ajktak vsak nie az tak drahe. minule jedna baba pisala, ze na zapade pod 3tis eur je tiez problem zohnat..tak dufam, ze nieco najde. zase az tak casto tam netreba ist na kontrolu, no neviem zvazit tvoje moznosti ci situaciu. dufam, ze nieco dobre vymyslis ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk