Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

16kristina02

Janka87

ahojky, aj ja idem na opku MUDr. Raczovi do interklinik 24.9 na konzultacii som bola 29.5. už sa neviem dočkať :-)

16kristina02

Janka87

ahojky, aj ja idem na opku MUDr. Raczovi do interklinik 24.9 na konzultacii som bola 29.5. už sa neviem dočkať :-)

zoe23

Iveta84

gratulujem :) ...a máš teda 350?
Som zvedavá ako vyzerajú, lebo rozmýšľam aj nad týmito...Ani sa mi nechce veriť, že už je júl, ty už po opke a ja o týždeň :)

Janka87

Ahojte baby, citala som si vase prispevky a kazdej ktora si dala silikonove prsia gratulujem ;-) ja idem zajtra na konzultaciu k mudr. Raczovi do BA. Celkom mam z toho vsetkeho strach ale ako som tak citala tie vase prispevky, bojim sa stale menej a menej :-) operaciu by som mala mat koncom augusta ale najradsej by som to
mala za sebou cim skor :-)