Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

michala1212

assaabloy

no ja som tiez pozerala ine kliniky,no z LM mam do KE daleko,
myslela som na Poprad,no v Medicore ma odbili,ze maju plno a tam je to drahsie ako BB a ine klinky neviem najst ziadnu recenziu

assaabloy

michala1212
Jej si ma potesila :)
no na 34rokov nemam este deti a zatial ani v plane, niekedy obcas zivot zamiesa karty..no aspon si dam urobit silikony.
u tohto lekara vsak o takmer 700eur menej ako v BB a mam to do kosic blizsie :)

assaabloy

Mirusqa555
Ahoj, ako sa dnes mas? tak ja som dnes dostala uz definitivnu odpoved od pana dr. Svehlika, ten by ma zobral uplne v pohode 4alebo 7.10 na konzultaciu a 9.10 operacia :) takze teraz sa iba spravne rozhodnut,pre a proti ;)
tiez som sa pytala ako je to s tehotenstvom a silikonmi, vraj uplne v pohode, avsak treba ratat s tym, ze sa zmeni potom tvar prsnikov. snad to nebude az take zle.

Nena1

fashionisdrug
vidím, že včera na Teba nikto nereagoval... Tak pošli foto svojích prs (bez tváre)na galeria@zoznam.sk
Prídu Ti potom heslá a inštrukcie ako sa dostaneš do galerky. Nezabudni pripísať k svojej foto do mailu aj nick, ktorý tu na fóre používaš.

Nena1

syner
tak si hoď do pančuchy alebo sáčku 450ml ryže a vlož do ľahkej, nevystuženej podprdy. Tak to tu dievčatá skúšali :-)

syner

nena1 no tak ja mu verim...len chcem dopredu vediet ten super vysledok :D vies na nejakej v galerke... fotky poslem po dovolenke...nech nesvietim :D

Nena1

syner
prečítala som si spätne Tvoje príspevky. Takže dr. Červeň 450ml? Dobre píšem? Tak to budeš kočka :D
Ako čítam túto na fóre, tak Dr.Červeň Ti vyberie určite tú správnu veľkosť a nič by som viacej na Tvojom mieste neriešila...

Nena1

syner
ťažko sa radí, keď nemáš foto v galerke. Podľa toho akú máš výšku, váhu, obvod pod prsiami a aký máš teraz základ. A nenapísala si ani koľko ml Ti chce dať... Ku komu ideš?

syner

ALL:

ja už nemožem čitať tieto príspevkyyyy :D baby všetkým do jednej vam zavidim (v dobrom) aj ja chceeeeem... dnes akurat pozeram čo to ide do mna napchať doktorko :D ktorá to bola taká expertka na projkecie a podobne srandy? mám písane ES81 teda eurosil.(nasla som, že to su soft a 12,5 5,3) správne???

a má niektorá z vás take??? opku mám až za pol roka...ale rada by som bola keby mám čo najviac info a prehlad, že ako ot bude na mne vyzerať...

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem za reakcie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk