Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

syner

question do galerky sa nedostanem pokial sama nemam foto :) a to dodam až po dovolenke :D ale určite si vam potom vsetky poriadne poobzzeram...

ale dakujem za odpoved som teda zvedava ako vyzeraju na luca123

bianka77

So.nicka

naozaj su krasne...a na tebe akurat :)
Uz tomu nerozumiem...podla velkosti impalnatov by som povedala, ze velke,ale vobec tak neposobia...je to fakt asi individualne.
Mozes byt pysna :)))

question

assaabloy

co sa tyka kojenia, nikto ti dopredu nepovie, ako velmi a ci sa ti prsia zmenia..mozu a nemusia:)

syner.

ES 450 tu ma najnovsie luca123, tak mozes pozriet ako vyzeraju na nej:):)

luca123
tie prsia mas skutocne uchvatne:):)

so.nickaa

Iveta84

mne dal termin na vybratie po dvoch tyzdnoch od operacie, ale este sa mu nieco nezdalo tak mi to nevybral. Teraz mam od operacie tri tyzdne aj jeden den tak snad mi ich uz vyberie:) A citim sa velmi dobre, uz ani neviem ze som bola na nejakej operacii, neboj sa nic, to ubehne ako voda..prvy tyzden je taky onicom ale potom uz bude dobre:))

so.nickaa

Iveta84

super,som rada ze zvladas a ze to dobre dopadlo:) Inak prve 2-3 dni som aj ja viacej citila pravu stranu a potom sa mi to prehodilo a viacej ma pobolievala lava, pravu som potom uz ani necitila..neviem preco:) Inak dnes idem do Avelane na vybratie stehov tak ti apson zakyvam do okienka:)

Iveta84

Caute babule :)
Vcera som bola uplne nemozna, hlasim sa dnes. Ranajky mam za sebou, hned mi je lepsie. Bolesti su, ale to opisovat nemusim :) myslim ze mam nakoniec 350ml, ale opytam sa doktora ked pride. Lavu stranu citim ovela menej ako pravu a tusim to byva skor naopak :) som rada ze to mam za sebou :))))

assaabloy

MirusQa555
mne tu pisala michala1212 ze jej sa tvar prsnikov nezmenil po kojeni...tak ako je to teraz? myslis, ze po tehotenstve sa zmenia prsniky natolko, zeby som musela znova menit silikony?? toto by bolo vediet teraz. inak urcite pojdem do kosic.