Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

Mirusqa555
Ahoj, ako sa dnes mas? tak ja som dnes dostala uz definitivnu odpoved od pana dr. Svehlika, ten by ma zobral uplne v pohode 4alebo 7.10 na konzultaciu a 9.10 operacia :) takze teraz sa iba spravne rozhodnut,pre a proti ;)
tiez som sa pytala ako je to s tehotenstvom a silikonmi, vraj uplne v pohode, avsak treba ratat s tym, ze sa zmeni potom tvar prsnikov. snad to nebude az take zle.

Nena1

fashionisdrug
vidím, že včera na Teba nikto nereagoval... Tak pošli foto svojích prs (bez tváre)na galeria@zoznam.sk
Prídu Ti potom heslá a inštrukcie ako sa dostaneš do galerky. Nezabudni pripísať k svojej foto do mailu aj nick, ktorý tu na fóre používaš.

Nena1

syner
tak si hoď do pančuchy alebo sáčku 450ml ryže a vlož do ľahkej, nevystuženej podprdy. Tak to tu dievčatá skúšali :-)

syner

nena1 no tak ja mu verim...len chcem dopredu vediet ten super vysledok :D vies na nejakej v galerke... fotky poslem po dovolenke...nech nesvietim :D

Nena1

syner
prečítala som si spätne Tvoje príspevky. Takže dr. Červeň 450ml? Dobre píšem? Tak to budeš kočka :D
Ako čítam túto na fóre, tak Dr.Červeň Ti vyberie určite tú správnu veľkosť a nič by som viacej na Tvojom mieste neriešila...

Nena1

syner
ťažko sa radí, keď nemáš foto v galerke. Podľa toho akú máš výšku, váhu, obvod pod prsiami a aký máš teraz základ. A nenapísala si ani koľko ml Ti chce dať... Ku komu ideš?

syner

ALL:

ja už nemožem čitať tieto príspevkyyyy :D baby všetkým do jednej vam zavidim (v dobrom) aj ja chceeeeem... dnes akurat pozeram čo to ide do mna napchať doktorko :D ktorá to bola taká expertka na projkecie a podobne srandy? mám písane ES81 teda eurosil.(nasla som, že to su soft a 12,5 5,3) správne???

a má niektorá z vás take??? opku mám až za pol roka...ale rada by som bola keby mám čo najviac info a prehlad, že ako ot bude na mne vyzerať...

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem za reakcie

saska_k

michala1212
ano, viem po madarsky, ale inac vedia aj anglicky, cize problem by nebol ani keby som nevedela madarsky. je to drahe :/ hlavne ked chces dobreho lekara je to drahe

michala1212

saska

dobre urobis ked das vacsie,nebudes lutovat.
asi vies po madarsky ked tam ides,ze?inak si neviem predstavik komunikaciu.
veru ceny isli poriadne hore,pred 5 rokmi som ja platila v novamede 60 000 Sk a teram mi pvedali okolo 2500€

Jany7543

MirusQa555

Ahoj , čítala som že máš veľké bolesti ... no presne viem čo prežívaš ja som mala veľké bolesti dosť dlho , asi až po 2-3 týždňoch sa to dalo vydržať ale aj tak som bola taká obmedzená v pohybe , prvé dni po opke som tiež od nervov od bolesti skoro plakala a pri vyberaní stehov na nejaký 15 deň sa ma Mládek spýtal, či som spokojná a ako sa mám a ja som mu povedala že čakám na deň kedy si poviem že to zato stálo ... lebo som mala nervy na seba že toľko bolesti som podstúpila dobrovolne ... na bolesť som si dávala Flector , skoro každé 4hodky prvé dni lebo sa to nedalo vydržať a aj tak ma to bolelo ... dneska som 5týždeň od opky a môžem skonštatovať že to určite zato STOJÍ !!! Prská už vôbec nebolia, sú ako moje, nedajú sa dať ešte až tak k sebe ale sú fajné :D Som veľmi spokojná a každej babe to odporúčam .... Takže baby ktoré ste po opke a ste tiež také citlivky ako som ja , že ma to ešte aj 2týždne po opke bolelo, tak nebojte určite to prejde a budete sa vytešovať z výsledku :) držím Vám palce a skoré uzdravenie :)a hlavne veľa trpezlivosti