Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

saska_k

michala1212 dobre, tak dam na vase rady, dam si 400ml :P
Inac v Budapesti ma to vyslo 2500 eur a teraz mim to spravi za 2000, co je nie je az tak vela a pritom je to doktor z top 10 na prvom mieste v Budapesti a klinika vyzera priam nadherne, luxus, fakt

Iveta84

Tak babule...

Do avelane som dnes rano prisla prva, mam izbu cislo jeden a idem o deviatej prva. Som uz pokreslena a uz iba cakam. Tesim sa. Drzte paste. Ked sa bude dat, ozvem sa :)))

ivetka58

Nena1
ja to iste 20 rokov som si hovorila ze dam si silikony a vzdy ked som zisla s vahou tak ceciny odisli a ja som zas uvazovala,na sk som mala svoje fitko a vtedy som si povedala dam si,no prilo stahovanie z krajiny,pribrala som a tak aj cciny narastli :D,pred poslednou dovolenkou cize v maji tohto roka som bola uz rozhodnuta ,po idem konat,zavolali sme dohodli stretko a o 3 tyzdne uz aj bola operacia ,teraz som rada ze to bolo vsetko tak rychlo :)

Nena1

ivetka58
jááj...tak cca 20 rokov striedavo som nad tým uvažovala. Len som sa stráášne bála bolestí! Pred 2 rokmi som začala robiť fitness a to NIČ, čo som mala, sa ešte viacej stratilo :-(( Vo februári som sa rozhodla, pochodila 4 doktorov a nakoniec som si vybrala toho správneho a do 3 týždňov od poslednej konzultácie som bola pod nožom...